Lähenevate pühade eel on Soomest Eestisse reisimine muutunud üpriski kalliks.

Kes veel täna õhtul soovib laevaga Helsingist Tallinnasse suunduda, siis ühe sõiduauto ja kahe reisija pileti eest tuleb välja käia ligikaudu 465 eurot.

14. aprilli õhtul saab reisida kas Tallinki Megastari või Stari laevaga, mõlemal juhul tuleb välja käia 415 eurot. Kell 22.30 Helsingi sadamast väljuvale laevale maksab sõiduauto ja kahe reisija pilet 357 eurot.

Pühapäeval tagasi reisijatele on hinnad soodsamad ning hakkama saab alla 200 euroga.

14.04 Helsingi-Tallinn väljumised ja hinnad


Tallink Grupi müügidirektori Marina Jõgi sõnul on hetkel erakorraliselt tekkinud suurem nõudlus, seda nii tingituna lihavõttepühadest kui ka laeva Star plaanilise tehnohooldustööde pikenemise tõttu. "Nägime ette suurenenud nõudlust antud liinil, mistõttu lisasime pühadeperioodiks lisajõudlust Tallinna-Helsingi laevaliinile ka ettevõtte laeva Victoria I täiendavate väljumistega - laev teenindab Tallinna-Helsingi laevaliini juba alates neljapäevast, 7. aprillist," lisas Jõgi.

Jõgi nõustus, et tänase päeva seisuga on Tallinna-Helsingi liinil selleks neljapäevaks kõige populaarsematele väljumistele saadaval veel vaid mõned üksikud sõiduauto kohad autoga reisijatele, mis tingib ka kõrgema hinna nende jaoks. Jalgsi reisijate laevapileteid on saadaval kõigile neljapäevastele väljumistele.

"Pileti hinna puhul on oluline meeles pidada, et see sõltub väga paljudest aspektidest, sealhulgas mis päeval, millisel väljumisel sõidetakse, millal broneering on tehtud – kas aegsasti või viimasel hetkel, kas on tegemist seeriapiletiga, kas tegemist on viimaste saadaolevate autoteki kohtadega, jne. Ehk siis - reisi varajane planeerimine ja pileti soetamine annab kindlasti ka reisijale eelise laevapileti hinnas," kommenteeris Jõgi.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid