VALIK ON SINU | 19 kõige soodsamat puhkusekohta maailmas, mis on tõepoolest külastamist väärt

 (6)
Barcelona
BarcelonaFoto: Shutterstock

Kes ei otsiks puhkuseks paika, kus oleks mõnus olla ja samas ei peaks end selle eest ogaraks maksma. Suurbritannia reisiportaal Hoppa tegi suure uuringu, mis arvutas välja inimese keskmise puhkusepäeva kulu igas riigis kuue näitaja põhjal, nende hulgas ka öö hotellis, hea õhtusöök ja üks taksosõit.

Uuringut tehes arvestati sellega, et puhkuse ajal tahavad inimesed rohkem naudinguid kui argipäeval kodulinnas. Nad tahavad juua ka õlut ja veini ning lubada endale jalutuskäikude ja ostlemise vahel kohvikutes hea tassi kohvi. Hotellil olgu tärne vähemalt kolm ning õhtusöögil käike sama palju.

Kagu-Aasia paradiisirandadest kuni meie lähiriikides asuvate pealinnadeni seati järjekorda 19 kõige odavamat kohta, kus puhkus tõepoolest ka nauditav on.

19. Phuket, Tai

Phuket ehk Andamani pärl on Tai suurim saar kurvika rannikujoone ja valgete randadega, mis vahelduvad poolsaarte ja rünklike kaljudega.

Kuigi see on juba kaua olnud Tai üks populaarsemaid sihtpaiku, on turistilõkse siin lihtne vältida. Seigelge Phuketi vanalinnas, mis on endine Kagu-Aasia kaubanduskeskus ja saare … LOE EDASI

Tai rannapuhkuse võibki saada väga hea hinnaga. Foto: Shutterstock