Hotelli värvati peamiselt klientide teenindamisega seotud personali nagu vastuvõtu- ja restoranitöötajad ning toateenindajad. Ühtlasi oli palju kandideerijaid finantsvaldkonna ja müügiosakonna ametikohtadele.

Hilton Tallinn Park personalijuhi Ulvi Parksepa sõnul oli huvi hotelli tööle kandideerimisel kõrge ning soovijad pidid läbima mitmeid erinevaid hindamisvoore. “Ennekõike soovisime endale leida entusiastlikke inimesi, kes hindavad võimalust alustada tööd rahvusvahelises ettevõttes, mis avab mitmekülgseid karjäärivõimalusi,“ rääkis Parksepp.

Personalijuhi sõnul on ametisse astunud töötajad juba alustanud Hiltoni koolitus- ja väljaõppeprogrammi läbimist. “Alustame Hiltoni ettevõttekultuuri ja väärtusi tutvustavatest koolitustest, seejärel keskendume konkreetse töörolliga seotud ettevalmistusele, millele järgneb väljaõpe töökohal. Hiltoni organisatsioonikultuuri eripära on, et töötajate koolitamisele pööratakse suurt tähelepanu, ja seda mitte ainult ametikohale asumisel, vaid ka töötamise vältel,” ütles Parksepp.

“Kuivõrd Hiltoni rahvusvahelised ametistandardid on kõigis riikides sarnased, siis on Hilton Tallinn Parki töötajatel võimalik asuda tööle samas ametis ka mõnes teises riigis. Hilton toetab igati oma töötajate arendamist ka rahvusvaheliste töökogemuste kaudu. Erandlik pole ka välja- või täiendõpe mõnes teises Hiltoni hotellis,” lisas Parksepp.

Hilton Tallinn Park hotell:
Tallinna kesklinnas asuv Hilton Tallinn Park hotell ja konverentsikeskus on esimene Hiltoni hotell Baltikumis, mis avatakse 9. juunil. Hotelli kümme koosolekuruumi ning Tallinna üks suurim, 520 inimest mahutav ballisaal on varustatud kaasaegseima tehnikaga. Konverentsiruumid mahutavad kokku ligikaudu 800 delegaati.
Hotelli külalistel on võimalus nautida erinevaid spaateenuseid, jõusaali ja teisi lõõgastumisvõimalusi. Hotelli restoran The Able Butcher steakhouse ja kohvik-baar Linnutee pakuvad külastajatele põnevaid toiduelamusi.

8 fakti Hilton Tallinn Park hotellist:
· Hotellil on 11 korrust ja 202 tuba, millest 27 on sviidid
· 180ruutmeetrine Presidendi sviit on üks suurimaid Tallinnas
· Hotelli kõrgeimail korrusel asub äriklassi lounge.
· Hotellis on kümme konverentsiruumi, jõusaal, Eforea spa koos sisebasseiniga ning restoran baari ja terrassiga
· Olympic Casino avab hotellis 1600ruutmeetrise Eesti esinduskasiino
· Hotelli arhitekt on Meelis Press
· Sisedisainilahenduse autor on Vertti Kivi
· Hilton Tallinn Park hotellii ehitas AS Merko Ehitus Eesti