VIDEO | Kuumalaine ajab kodust välja: vaata, kuidas California rannad täituvad koroonahirmu trotsivate inimestega

 (12)
VIDEO | Kuumalaine ajab kodust välja: vaata, kuidas California rannad täituvad koroonahirmu trotsivate inimestega
Kuvatõmmis videost

Ameerikas Lõuna-Californias on praegu kuumalaine ja inimestel on raske kodus püsida. Rahvaga täituvat randa videost vaadates tekib tahes-tahtmata küsimus, mis saab meie suvest. Kas tohime sel suvel randa minna? Ja kui ei tohi, kas inimesed suudavad eemale jääda? Loodame muidugi, et selleks ajaks, kui meil lõpuks rannailmad käes, on maailm taas endine...

Muidugi oleks neis California randades praegu hulga rohkem inimesi, kui oleksid tavalised ajad. Videost näib, et inimesed distantsi ikkagi hoiavad, kuid kuna soovitatakse üldse mitte randa minna, siis video kommenteerijate hulgas on nii neid, kes rannalisi oma võimalikus haiguses ja kõikides muudes maailma hädades süüdistavad, kui ka neid, kes kõiki keeldusid ja soovitusi ülereageerimiseks peavad ning ütlevad, et Walmartis on ka rohkem inimesi kui neis filmitud randades.

N-ö rannaprobleem on ühel või teisel moel meediast läbi käinud. Itaallased on koguni arutamas projekti, et panna inimesed rannamõnusid nautima klaaskuubikutesse — loe SIIT!

Mida sina arvad, mis saab sel suvel — kas saame oma ära jäänud reiside asemel vähemalt rannamõnusid nautida?

Vaata videot:

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!