Tulevikus päevitame klaaskuubikutes? Itaalia väljaanne näitab, milline võiks elu randades pärast koroonapandeemiat välja näha

 (44)
Tulevikus päevitame klaaskuubikutes? Itaalia väljaanne näitab, milline võiks elu randades pärast koroonapandeemiat välja näha
Sellist randa vist lähitulevikus näha ei saa...Foto: Pixabay

Itaallased mõtlevad, kuidas pärast pandeemiat võimalikult normaalselt ja riskivabalt edasi elada, suvi on ju tulemas ja rannad-restoranid ootavad külalisi.

Kas õnnestub itaallastel sel suvel rannamõnusid nautida? Itaalia turismiminister Lorenza Bonaccorsi töötab selle nimel, et see saaks võimalikuks. Selleks on vaja ühtseid meetodeid, kuidas n-ö pandeemiajärgse 2. faasi ajal inimesi kaitsta.

Kuurortettevõtted kasutavad aega ära kaitsevahendite leiutamiseks, kõige radikaalsem projekt on klaaskuubikud rannas, et iga pere saaks eraldi oma rannaasju ajada.

See peaks hakkama välja nägema nii:

Kuvatõmmis.

Igaüks toimetab oma kuubiku sees:

Kuvatõmmis.

Pleksiklaasist "rannamajakeste" täpsed kavandid leiad SIIT.

Kas sina kujutad end ette sellises klaaskuubikus rannamõnusid nautimas?

Allikas: la Repubblica

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!