TOP 10 kohta, kuhu on märtsis parim aeg sõita


Odessa
OdessaFoto: eFesenko, eFesenko/Shutterstock.com

Märtsis hakkab talvekülm taanduma ning kevadsoojus endast vaikselt märku andma. Tallinnast saab alates märtsist British Airwaysi lennuga Londonisse, airBaltic hakkab lendama Odessasse, õitsevad kirsid ja ploomid ning suvel ülerahvastatud kohtades, nagu näiteks Island, on veel mõnusalt rahulik.

Kui soovid üle ookeani sõita, leiad hulgaliselt huvitavat New Orleansist, New Yorgist ja Washingtonist, kus märtsis toimub palju elamusi pakkuvaid sündmusi – uute hotellide avamisest kuni kirsipuude õitsemiseni.

Veinisõbrad võiksid suunduda Portugali, kus Douro jõe kallastel laiuvad viinamarjaistandused õitsevad ning on vaid sinu päralt. Reykjavikis tundub õhk juba üsna kevadine, kuigi välja näeb asi siiski veel talve moodi – lumi on maas. Linn on sellegipoolest kaunis ning pakub avastamisrõõmu.
Pisut kaugem sihtkoht on Buenos Aires. Kuid tõenäoliselt on see märtsis üks soodsamaid paiku, kuhu reisida – kui leiad hea pakkumise.

Seotud lood:

Pole tähtsust, kas sa tahad kevadsoojust vältida või vastupidi, seda nautida, sobiva reisisihi leiad alati. Nii et mida sa ootad?

10. London

Ilmad pole veel kõige paremad aga edasi-tagasi lennupileti hind alates 62 eurost (British Airwaysi uus otselend!) ja linnas toimuvad lahedad üritused ja näitused on jällegi täiesti piisavad põhjused, et Londonisse lennata.

Parim näitus: Pritsess Diana kleitide näitus tema kunagises kodumajas

Tänavu möödub 20 aastat printsess Diana traagilisest surmast ning stiiliikooni mälestuseks on Kensingtoni palees avatud näitus Diana: Her Fashion Story. Näitusel on väljas 25 kleiti ning kõigi nende lood. Näitus on pühendatud Diana kujunemisele moeikooniks ning väljapanek algab ballikleidiga, mida ta kandis 1979.aastal.

Uus restoran: Ralph’s Coffee & Bar, mille ikooniline moedisainer Ralph Lauren uusim "etendus" restoranimaailmas, asub Mayfairis ja sinna mahub korraga vaid 36 inimest. Atmosfäär on luksulik-kodune ja kindlasti on see kohta ülevaatamist väärt!

LOE VEEL: LONDONI LINNAPUHKUSE REISIJUHT