"Kolmekesi paadis", 39. osa: hüvasti, Martinique! Meie aeg paradiisisaarel saab läbi


Oktoobris Tallinnast Kariibidele purjetanud Reisijuhi videoblogijatele on kätte jõudmas nukravõitu hetk: aeg on hakata tagasi purjetama. laura kirjeldab viimaseid päevi purjetajate "kodusaarel" - Martinique´il.

Viimasel nädalal on olnud meil palju tegemist, sest mõnus aeg meie kodusaarel Martinique´il hakkab kahjuks läbi saama.

Eks oleme siinkandis juba rohkemal ja vähemal määral peaaegu viis kuud redutaud ka. Sellegipoolest on raske siit lahkuda.

Metsas käiakse sellsie autoga. Foto: Laura Melkonjan

Õnneks pole meie Kariibi-reis veel päris läbi, sest jaht peab jõudma 1. maiks St Maartenile, kust ületame Atlandi ookeani.

Vitamiinipommid Atlandi ületuseks. Foto: Laura Melkonjan
Seotud lood:

Džunglist oleme toonud pardale kõikvõimalikke puuvilju, mida metsal on pakkuda, samuti käisime bambusejahil, et jahi reelinguid toestada. Loomulikult on jahi peal veel palju ettevalmistusi vaja teha enne suurt ookeaniületust.

Bambusekaigaste tegemine. Foto: Laura Melkonjan

Esmaspäevast on meil aga plaan edasi purjetada Guadeloupe´ile (jälle üks Euroopa Liitu kuuluv maanurgake Kariibidel), kus teeme esimese peatuse. Patt oleks ju otse St Maartenile purjetada, kui nii palju põnevaid ja külastamata saari jääb otse tee peale.

Oma viimastel bloginädalatel üritame võtta veel mereseiklusest viimast ja anda teile edasi meie viimaste nädalate elamusi kevadistel Kariibidel.