Visit Estonia soovitab nädalavahetuseks: kuhu minna ja mida teha?


Visit Estonia soovitab nädalavahetuseks: kuhu minna ja mida teha?
Komöödiafilmide festival WilkomFoto: puhkaeestis.ee

Siit leiad palju suurepäraseid võimalusi oma nädalavahetuse veetmiseks!

Eesolev nädalavahetus kostitab sündmustega heldelt nii hedonistliku kui ka sportliku vaimuga inimesi. Ning kui hiljuti lõppes Raplas naistefilmide minifestival, ootab seekord ees tugeva kunstilise tasemega komöödiafilmide programm Viljandis.

Gurmaanidel soovitame kiirustada Pärnusse: seal algab laupäeval restoranide nädal, kus erihinnaga pakutakse 2-käigulist lõunasööki ja 3-käigulist õhtusööki. Naudi kohalikku toorainet ja üheks Eesti toidupiirkonnaks valitud kandi kokkade loomingut!

Viljandisse tasub kiirustada juba reede pärastlõunaks, kl 17 hakkavad jooksma komöödiafilmid, mis lõpevad alles pühapäeva õhtul. Komöödiafilmide festival Wilkom hõlmab ka anekdootide võistlust ja filmiviktoriini. Ja nii nagu hulk head nalja sünnib nii, et sünnihetkel pole loojatel ega publikul aimugi, et tegu on naljaga, on festivali lisaprogrammi sattunud ka Eesti reklaamfilmide kuldajastu. Saab nalja ja imestada ning kommenteerib reklaamimees Olav Osolin.

Neid, kel pole mahti pealinnast kaugele sõita, ootab erilise kultuurisündmusena Eesti heliloomingu grand old lady Ester Mägi autorikontsert Arvo Pärdi keskuses. Sportlikke inimesi, kes igatsevad võistelda ning otsivad looduses liikumisele vaheldust, ootab teletorni trepijooks. Pärast südamelihase tugevdamist treppidel võimaldab Teletorni uus püsinäitus „Geeniaalne“ oma tervise üle mõelda ja riske testida kõige kaasaegsemal ja innovatiivsemal moel.

Seotud lood:

Geeninäitus teletornis. Foto: puhkaeestis.ee

Matkamessil saab valmistuda uueks hooajaks: matkavarustust soetades, rännujutte kuulates ja kohapealsetel põnevatel radadel seigeldes. Esimest korda toimub kasutatud matkavarustuse müük ehk matkatäika.

Lähem info: puhkaeestis.ee