Viking XPRS saab uue restorani, moepoe ja laiema lasteala

 (4)
Viking XPRS saab uue restorani, moepoe ja laiema lasteala
Foto: Viking Line

Tallinn-Helsingi liinil sõitev Viking XPRS läbib põhjalikku uuenduskuuri. Esimesena on avatud uus à la carte restoran Wine & Dine, lisandunud on uus moekauplus ning peagi muutub avaramaks laste mängutuba.

Viking XPRS-i renoveerimistööd kestavad suve alguseni. Uuendustega samaaegselt liikleb laev Tallinn-Helsingi liinil edasi, dokkiminekut ei ole plaanis teha.

Veebruari alguses avati senise Bistro Corner ruumides uus 68 istekohaga à la carte restoran Wine & Dine. Uues restoranis pakutakse eelrooga ja magustoitu rootsi lauast ja pearoog tellitakse eraldi menüüst.

Restoran Red Rose Bar Cafe saab uue ilme märtsikuu lõpuks. Pärast uuenduskuuri vahetavad omavahel kohad lava ja baarilett. Suuremaks muutub ka laste mängutuba.

Fashion Shop. Foto: Viking Line
Seotud lood:

Senise konverentsiosakonna salongi asemel on avatud uus pood Fashion Shop, kus müüakse senisest suuremas valikus riideid, kingi, ehteid, käekelli ja päikeseprille.

Eelmise aasta reisijate arv ületas 2 miljoni reisija piiri Gabriella ja Mariella lisaväljumiste abiga suvisel perioodil. Viking Line on otsustanud lisaväljumistega jätkata ka 2015. aasta suvel.