VIDEO | Uskumatu vaatepilt: toitlustusveok pistis lennujaamas järsku perutama, otsustavalt sekkus julgeolekutöötaja

 (26)
Täiendatud!

O'Hare International lennujaamas Chicagos juhtus teisipäeval uskumatu intsident, kui lennuki toitlustusveok äkitselt vihaselt tiirutama hakkas, seades ohtu ümbritsevate lennujaamatöötajate elu. Olukorra lahendas transporttööline, kes kontrolli alt väljunud masina oma tõstukiga pikali rammis, vahendab ajakiri Time.

Otse loomulikult hakkas kõnealune videolõik internetiavarustes kulutulena levima ning hinnang on ühene: tegu oli tõelise kangelasteoga! Videost nähtub, kuidas kõik teised peale nutika transporttöölise on olukorra lahendamisega kimpus ning vaid kiire reageering päästis kõrval seisnud lennuki ja inimesed.

Lennufirma American Airlines sõnas Time'ile antud kommentaaris, et uurivad intsidendi tagamaid: "Algsed uurimistulemused näitavad, et aparaadi süsteemirikke põhjustas gaasipedaali kinni kiilumine. Õnneks keegi viga ei saanud. Olukord põhjustas küll järgmise väljalennu 10-minutilise hilinemise, kuid oleme oma kangelaslikule meeskonnaliikmele kiire reageerimise eest väga tänulikud. Turvalisus on meie nr 1 prioriteet."

Transporttöölise isik pole hetkel veel avalikkusele teada.