VIDEO | Lendamine koroonaajastul: kiire retk Riiga polegi enam nii lihtne

 (82)
Vaata, millised uued reeglid rakenduvad lennureisijatele!

Pärast pikka pausi õnnestus Reisijuhil jälle lendama minna, et omal nahal järele proovida uued reeglid lennukis. Lend viis airBalticuga Tallinnast Riiga ehk viibisime õhus ainult 35 minutit, aga uued reeglid said selgeks sellegipoolest.

airBaltic saadab enne lendu reisijatele ka teavituskirja, kus on toodud ära nii lennukis maski kandmise kohustus kui võimalik reisija kehatemperatuuri mõõtmine. Viimast meie lennul siiski ei tehtud.

Vaata videost, millised on uued reeglid ja ohutusmeetmed lennukites.

Videot uutest reeglitest Tallinna lennujaamas saad vaadata SIIT!

Foto: Henri-Kristian Kirsip


Seotud lood:

Juhime tähelepanu sellele, et Välisministeerium ei soovita praegu reisile minna.

Kuigi eriolukorra meetmeid hakatakse vaikselt leevendama, toimub see erinevates riikides erineva tempoga. Jätkuvalt on väga suur tõenäosus, et lennud võidakse tühistada, puudub linnadevaheline transport ning restoranid, majutusasutused, vaatamisväärsused ja rannad on suletud. Samuti tuleb arvestada võimalike karantiinireeglitega. Katkenud transpordiühenduste ja kehtestatud karantiinireeglite tõttu võib riikidevaheline liikumine ja Eestisse tagasipöördumine olla väga keeruline.

Välisministeerium soovitab jälgida uudiseid ja reisitargalt.vm.ee peal avaldatavat infot ja teha oma otsused reisile mineku suhtes vastavalt seal avaldatavatele soovitustele ja juhistele.