VIDEO | Kindel Darwini auhinna laureaat! Naine ronis loomaaias põnevuse jahtimiseks lõviaedikusse, isegi lõvi oli hämmingus

 (42)

Bronxi loomaaias leidis möödunud laupäeval aset hämmastav vahejuhtum — hulljulge naisterahvas ronis üle lõviaedikut piirava tara ja asus hiiglaslikule isalõvile veidrat tantsunumbrit esitama, vahendab Washington Post.

Tegu on tõelise "geeniusega", kes jäädvustas rumala vägitüki ka videosse ning postitas selle oma sotsiaalmeediasse eesmärgiga panna vaatajaskonda imestusest ahhetama ja tema julgust imetlema. Reaktsioonid olid loomulikult risti vastupidised ning kiirelt tituleeriti kõnealune kangelanna tõeliseks Darwini auhinna laureaadiks.

Kuigi naisega midagi ei juhtunud ning ta lõvi juurest elusana tulema pääses, ei tähenda see, et midagi hirmsat poleks võinud juhtuda. Nii ongi loomaaiad üle Ameerika asunud justnimelt sellest intsidendist lähtuvalt kutsuma oma külastajaid üles suuremale ettevaatlikkusele ja tähelepanelikkusele.

Kuna keegi antud ajahetkel politseid ega häirekeskust intsidendist ei teavitanud, siis pole kedagi vahi alla võetud. New Yorgi politseijaoskonna detektiiv Sophia Mason sõnas CNN-ile antud intervjuus, et politsei sai meedia vahendusel juhtumist teada alles teisipäeval. Bronxi loomaaed on asunud oma turvapiirdeid tõhustama, et edaspidi säärast juhtumit vältida.