VIDEO harvaesinevast olukorrast: naine avastas, et on suures reisilennukis AINUKE reisija

 (9)
Parim istekoht, ei mingeid järjekordi ja täisteenindus
VIDEO harvaesinevast olukorrast: naine avastas, et on suures reisilennukis AINUKE reisija
Shutterstock

Hiljuti leidis aset harvaesinev olukord, kus üks lennureisija avastas, et on suures reisilennukis ainuke reisija.

Lendamise juures on üks positiivsemaid üllatusi alati siis, kui sa avastad, et sind on tõstetud turistiklassist äriklassi. Paljud reisijad aga ei saa öelda, et nad oleksid avastanud, et on üleüldse üksinda lennukis.

Nii aga juhtus Latsamy McAdooga, kes pidi lendama Bangkok Airways lennukiga Bangokist Koh Samui saarele, vahendab väljaanne Travel+Leisure.

McAdool, kes ise elab Miamis, on saarel sugulased, mistõttu on ta seda reisi pidevalt ette võtnud. Seega ootas ta tüüpilist lendu.

Pardale jõudis märkas aga naine, et lennuteenindaja sulgeb tema järel ust ja seda hoolimata faktist, et terve suur lennuk Airbus A319 oli ju tühi.

Naine arvas alguses, et unistus on täitunud - ta jooksis isegi mööda vahekäiku, nautis lennuki parimat kohta ja sai parima kohtlemise osaliseks (rääkimata söögist ja joogist, mida lennul jagati). Mingi hetk hakkas aga lennuk turbulentsi tõttu ääretult rappuma.

Seotud lood:

"Ma hakkasin muretsema, et see on mingisugune Final Destinationi (filmiseeria, kus inimesed näevad lennuõnnetust ette - toim.) lend ja minu aeg on kätte jõudnud," kirjutas naine Instagramis.

View this post on Instagram

Once I was the lone passenger on a @bangkokairways flight from Bangkok to Koh Samui. It was exciting and amusing at first. They turned to face only me when doing the safety briefing, they let me run up and down the aisles, dancing by myself, I was treated to unlimited food and drink for my short flight. But then it started to get bumpy, really bumpy. Next thing I know we were circling the island for an additional 30 minutes trying to land the plane on what should have been an hour long flight. I began to worry that this was some type of Final Destination flight and it was my time to go. Luckily, the pilot was able to land on the island relatively smoothly and now I have a funny Insta-story to share! Enjoy 😉 This video is exclusively managed by T&T Creative Media. For licensing / permission to use please contact licensing@tt-creative.com

A post shared by Latsamy 😻 (@worldsmyoyster) on

Õnneks laabus aga kõik hästi ja lennuk jõudis ilusti sihtkohta.

Samas ei lõppenud erikohtlemine veel lennukist välja astudes. Nimelt kuna McAdoo oli reisi ainuke reisija, siis avastas ta lennujaama jõudes, et vaid tema kott oli pagasilindil.

Kuigi selliseid asju juhtub harva, et lennukis on vaid üks reisija, pole see siiski esimene kord. Näiteks nautis mullu samasugust luksust naine nimega Karon Grieve, kes lendas toona Glasgow`st Kreetale. Toona oli lennule pileti ostnud 10 inimest, aga Grieve oli ainus, kes kohale tuli.

Sellel, et lennufirma otsustab ka ühe reisijaga lend ette võtta, on sageli mitu põhjust. Üks neist on laadung, mida on vahel vaja ühest sihtkohast teise transportida. Samas võib lennu ärajätmine põhjustada piloodi ja lennupersonali ajagraafikus suurt segadust ning selle tõttu võivad kannatada teised lennud.

Lisaks võib osades lennujaamades lennuki nö parkimine lennujaama territooriumile maksta märkimisväärseid trahvisummasid, mistõttu on lennufirmal mõistlikum sisuliselt tühja lennukiga lennata.