VIDEO | Ameerika reisivlogijad armusid Tartusse ja soovitavad kõikidel meie armsat ülikoolilinna külastada, enne kui hilja

 (19)
VIDEO | Ameerika reisivlogijad armusid Tartusse ja soovitavad kõikidel meie armsat ülikoolilinna külastada, enne kui hilja
Kuvatõmmis videost

Ameerika paarike Jack ja Gab andsid pool aastat tagasi tööl lahkumisavalduse, et hakata täiskohaga maailmaränduriteks ja vlogijateks. Nüüdseks on noored juba kõvasti ringi rännanud — ja mitte mööda turistimekasid, vaid avastanud hoopis põnevaid nurgataguseid. Hiljuti käisid Jack ja Gab Tartus ja armusid meie ülikoolilinna lausa kõrvuni.

Jack ja Gab tunnistavad, et neil ei olnud Tartu suhtes algul mingeid erilisi ootusi, pigem arvasid nad, et seal pole suurt midagi teha, kuid asi lõppes sellega, et nad armusid Tartusse ja nimetavad seda peidetud aardeks.

Neile meeldis Emajõe promenaad, Raekoja plats ja Tartu imelised restoranid. Kõige suuremas vaimustuses olid nad aga Tartu arhitektuurist. Miks siis Jack ja Gab soovitavad Tartus kiiremas korras ära käia? Eks ikka sellepärast, et aastal 2024. saab Tartust Euroopa kultuuripealinn ja siis polegi see aare enam nii peidetud — ehk et siis pead juba teiste turistidega koos seda armsat linna avastama.

Vaata videot: