Veel neli päeva saab esitada töid konkursile Tamroni Reisifoto 2016!


Veel neli päeva saab esitada töid konkursile Tamroni Reisifoto 2016!
Päikeseloojang Luangwa jõelTriin Leesmann_Tamroni reisifoto 2015

Eesti suurimale reisifoto konkursile Tamroni Reisifoto 2016 saab fotosid on konkursile võimalik esitada kuni 1. mai südaööni. Iga osaleja võib esitada kuni kolm tööd.

Reisifoto konkursile oodatakse osalema töid, mis kirjeldavad reisimist nii, nagu see sinu jaoks paistab. Olgu selleks jäädvustus mingi paiga ehedast ja puutumatust kultuurist, portreefotod huvitavatest inimestest või hingematvalt kaunid maastikud – inspiratsioon on piiritu.

Kõiki neid fotosid on konkursile võimalik esitada kuni 1. mai südaööni. Iga osaleja võib esitada kuni kolm tööd, mis ei pea olema tingimata pildistatud just sellel aastal käidud reisil – oluline on, et need oleksid Sinu parimad tööd, mis annavad edasi reisimist nõnda, nagu Sina seda tunned.

Kõiki fotokonkursile esitatud töid hindab professionaalidest koosnev žürii – loodusfotograaf Sven Zaćek, portreefotograaf Renee Altrov ja reisiajakirjanik ja - fotograaf Silvia Pärmann - kes lähtuvad parimate tööde valimisel foto originaalsusest ja huvitavast lahendusest, tehnilisest teostusest, hetke tabamise õnnest ning vastavusest teemale.

Võidutöödele on Tamron koostöös Photopointiga välja pannud äärmiselt ahvatleva auhinnafondi:

Seotud lood:

I koht: 1000 euro väärtuses Tamroni fototehnikat Photopointist

II koht: 750 euro väärtuses Tamroni fototehnikat Photopointist

III koht: 500 euro väärtuses Tamroni fototehnikat Photopointist

Esikolmik kuulutatakse välja 13. mail 2016.

Avafotol on möödunud aastal kolmanda koha saavutanud Triin Leesmanni foto.