Varsti avatakse! Hiiglaslik Jurmala outlet-ostuküla lubab brändirõivastele kuni 70% allahindlust

 (15)
Varsti avatakse! Hiiglaslik Jurmala <em>outlet</em>-ostuküla lubab brändirõivastele kuni 70% allahindlust
Foto: Via Jurmala Outlet Village

Eelmisel suvel kirjutasime, et hiiglaslik Jurmala outlet-ostuküla avatakse 2020. aasta märtsis — loe SIIT! Koroonapandeemia tõttu on avamine nüüd natuke edasi lükkunud, kuid kohe, kui eriolukord lõpeb, lubatakse teatada avamise kuupäev. Nii et arvatavasti saavad eestlased juba sel suvel sinna soodsaid brändikaupu ostlema minna.

Via Jurmala Outlet Village on esimene omalaadne kaubanduspind Baltimaades — brändirõivaste vabaõhu-outlet. Riia ja Jurmala vahel asuv Euroopa kvaliteetne ostu- ja meelelahutuspiirkond tervitab kohalikke ostjaid ja Läti külalisi suure valiku eelmise hooaja moekaupade ning rõivaste, jalanõude ja aksessuaaride erikollektsioonidega, mis on loodud outlet-kontseptsiooni jaoks. Populaarseid kaubamärke pakutakse aasta jooksul allahindlusega 30–70%.

Ehituse esimene etapp on lõpule viidud, ostuküla rendipind on kokku 13,5 tuhat ruutmeetrit. See ala hõlmab ligi 100 moebrändi müügialasid, kohvikuid ja restorane, aga ka lasteala.

Via Jurmala Outlet Village paikneb nii Riia kesklinnast kui lennujaamast ligikaudu 15 kilomeetri kaugusel. Pärnust on ostuküla 2h50m, Tartust 3h50m ning Tallinnast 4h25m autosõidu kaugusel.