Uhke värk! Eesti sai kuulsa Globe Magazine'i kaanestaariks

 (3)
Uhke värk! Eesti sai kuulsa Globe Magazine'i kaanestaariks
Globe Magazine'i esikaasFoto: Mariann Liimal

Äsja ilmus miljonite lugejatega Globe Magazine'i number, mille kaanel on Eesti. Auhinnatud vabakutselise ajakirjaniku Todd Pitocki pressireisi Eestisse korraldas Visit Estonia välismeedia juht Eeva Lillemägi.

Globe Magazine on ajakiri, mis ilmub igal pühapäeval, seda loeb trükis üle poole miljoni inimese ning online'is on lugejaid kaks miljonit. Ajakiri ilmub USAs, on populaarne Bostoni piirkonnas ja idarannikul laiemalt.

"Ajakirjanik oli siin nädal aega. Peale Tallinna tutvustamise viisime ta Tartusse, Võrumaale, Setomaale. Tema huvi oli eestlaste metsa- ja saunatraditsioonide armastus ja alahoidmine digitaalselt väga arenenud ühiskonnas. Start-up'id ja e-residentsus koos Mooska suitsusaunaga oli lugu käivitav kontrast, mis teda väga köitis," kirjeldas Eeva Lillemägi.

Peagi ilmub Todd Pitocki käik Mooska sauna ka #EstonianWay kampaania elamusvideote hulka.

Globe Magazine'i kaanel ilmunud lugu on seda rõõmustavam, et USA on Visit Estonia jaoks üks peamisi kaugturge, kust külaliste meelitamise nimel töötame. USAst saabujate kulutused on Eestit külastavate turistide seas tipus koos Norra turistide kulutustega.

Loe Todd Pitocki artiklit Eestist SIIT!

Seotud lood:

Vaata, milline näeb välja Globe Magazine'i uue numbri täissuuruses esikaas: