TUNTUD REISIBLOGIJATE ÕNNETUSED | 21 jubedat reisilugu, mis kahjuks võivad juhtuda meist igaühega

 (13)
Ära parem loe, kui reis ukse ees!
TUNTUD REISIBLOGIJATE ÕNNETUSED | 21 jubedat reisilugu, mis kahjuks võivad juhtuda meist igaühega
Pilt on illustreerivFoto: Pixabay

Maailma ühe kuulsaima reisiblogi Travel with Bender autor Josh Bender on kokku kogunud enda ja teiste reisiblogijate kõige kohutavamad kogemused reisidel. Benderid — kahe lapsega Austraalia perekond — alustasid oma ilmarännakuid aastal 2012, kui noorem laps oli kõigest kaheaastane.

Enne edasi liikumist jubedamate lugudeni, jagab Josh enda perega juhtunud õnnetusi, mida õnneks pole palju.

Kadunud laps. See on kõige õudsem asi, mis saab ühe lapsevanemaga reisil olles juhtuda. Eriti jube on see aga siis, kui oled täiesti tundmatus kohas ja laps on alla 5-aastane. Mu tütrega pole eriti probleeme olnud, kuid poeg läks Iisraelis kaks korda kaduma. Korra Tel Avivis rannas olles ja teise korra kaubanduskeskuses. Lisaks läks ta kaduma Jõuluvana töökojas Lapimaal. Õnneks kuulas poiss vanemaks saades paremini sõna ja selliseid probleeme pole rohkem olnud.

Murtud luud. Teine õudne asi, mis lapsega reisil olles juhtuda võib, on see, kui laps saab tõsiselt kannatada. Mu taltsutamatu 3-aastane poeg kukkus Iisraelis olles narivoodilt ja murdis on randme. Järgmisel päeval pidime minema Petrasse, mis on üks maailma imelisemaid vaatamisväärsusi. Olukorra muutis jubedamaks see, et haiglas ei rääkinud keegi sõnagi inglise keelt ja 3-aastane ei saanud aru, miks tal nii valus on ja miks ta ei saa kipsi ära võtta.

Seotud lood:

Õnneks rohkem meie peres jubedaid reisilugusid juhtunud pole. Küll aga on õudseid asju juhtunud teiste mu headest sõpradest reisiblogijatega.

Noolega paremale liikudes saad teada, milliseid hirmsaid lugusid inimestega reisidel juhtunud on. Lugudest ei puudu maod, tulirelvad, veri ega pisarad.