TOP 10 | Vaata, mis on kõige soodsamad Euroopa linnad, kus sel aastal puhata

 (39)
TOP 10 | Vaata, mis on kõige soodsamad Euroopa linnad, kus sel aastal puhata
Kraków, PoolaFoto: Pixabay

Kui sel aastal üldse reisida, tasub kindlasti eelistada Euroopa riike. Kuid enne kui hakkad lennupiletit ostma või autoreisi planeerima, tuletame meelde, mis on Euroopa odavaimad linnad puhkamiseks ja elu nautimiseks.

Euroopa linnad on väga erinevast hinnaklassist, turistide jaoks leidub nii võrdlemisi soodsaid kui ka üüratult kalleid sihtkohti. Euroopa seljakotireisijate indeksi abil on selgitatud välja kõige rahakotisõbralikumad Euroopa linnad ning eeldatav reisikulu nendes sihtkohtades.

Indeksi koostamisel on iga linna puhul arvesse võetud ühe öö hind kõige odavamas, aga hea hinnanguga ja heas asukohas asuvas hostelis, kaks sõitu ühistranspordiga päeva jooksul, üks tasuline turistiatraktsioon päevas, kolm soodsat einet ja meelelahutuse fond, millesse kuulub kolm õlut, kohviku külastus või mõni väiksem kontsert.

Noolega paremale liikudes saad teada, millised linnad on Euroopa kõige odavamad — nendesse tasub kindlasti reisida! Saad teada ka seda, et üks neist linnadest on meile ikka väga lähedal.

NB. Enne reisi uuri Välisministeeriumi lehelt riiki sisenemise tingimuste kohta.

Fotod: Pixabay