Tohoh! Värskete abielupaaride seas levib üllatav trend: mesinädalatele minnakse abikaasata

 (6)
Mida arvad asjast sina?
Tohoh! Värskete abielupaaride seas levib üllatav trend: mesinädalatele minnakse abikaasata
Foto: Unsplash

Planeerisite koos pulma, panite teineteisele sõrmused sõrme ja tundub, et olete alustanud oma elus uut teekonda. Tavaliselt järgnevad kaunile abielu sõlmimisele tseremooniale kenad mesinädalad mõnes ilusas kohas. Levima on hakanud aga uus trend – minnakse üksi ja kaasa jäetakse maha, vahendab The New York Times.

Irene O’Brien, kes on üks värske trendi viljelejatest, ütles New York Timesile, et kuna kallimaga ei leitud reisi osas kuldset keskteed, siis reisitigi eraldi. Irene’i mees Mel aga lisas, et reisilt naastes oli mõlemal rääkida palju põnevaid lugusid ja tegemist oli kahtlemata õnnestunud mesinädalatega.

Sotsioloog Jessica Garbino sõnas aga väljaandele, et uus trend annab märku, et inimeste arusaam abielust on muutumast. Mõned näevad seda nii, et üks inimesi ei pruugi suuta kõiki teise inimese vajadusi ja soove rahuldada. Seetõttu ei eeldatagi enam, et kui ollakse abielus, siis on just kui kohustuslik igale poole koos minna ja kõike koos teha.

Leidub ka neid, kes on uue trendi suhtes kriitilised. Näiteks ühe teaduri sõnul on mesinädalad olulised suhte tugevdamise seisukohalt. Mõned on seadnud küsimuse alla ka selle, kas on üldse mõtet abielluda kellegagi, kui isegi mesinädalad tahetakse eraldi veeta.