Tartu V Spa - kas puhkus ülipopulaarses spaas on ülehinnatud või iga senti väärt?

 (45)
V Spa
V SpaFoto: Rene Türk, V Spa

Spaafännide jaoks on V Spa juba ise piisav põjus, et Tartusse sõitu kaaluma hakata. Sinna aga ERMi või muu pärast suunduvad inimesed on endale ühe peatuspaiga juurde saanud - kes tuba broneerima hakkab, saab kiiresti teada, et see on kiiresti ülipopulaarseks kujunenud. Kas asi on lihtsalt inimeste uudishimust või ongi see nüüd linna parim hotell?Hotell

Tartu kuurortlinnaks pürgimine ei saa alata tagasihoidlikult, Eesti spaamaastikul on konkurents tihe ja karm. V hotell järelandmisi ei tee. Interjöör on luksust taotlev kohe välisuksest alates. Ja asukoht sisuliselt kaubanduskeskuse ühes otsas ei vähenda glamuuri.

Kõik toad alates standardtubadest ja lõpetades kahe sviidiga on väga elegantsed ja mugavad, erinevus on loomulikult suuruses. Disainvalgustitega ei ole koonerdatud üheski toas ja sviidid üllatavad meeldivalt Itaalia disainmööbliga. Vannitoast leiab boonusena kallid Acca Kappa šampooni ja balsami.

Ehkki hotell paikneb tiheda liiklusega tänava ääres on toas tõesti vaikne.

Ent seda luksust nautima saada polegi nii lihtne. Märtsis on kõik nädalavahetused täiesti välja müüdud ja ka nädala keskel on standartuba saada peaaegu võimatu. Delux toad ja sviidid on tööpäeviti kuu lõpus veel vabad - neist esimese hind algab 123 eurost (kahele inimesele/öö) ja sviidi hind 203 eurost.

Perega minnes on Delux tuba tegelikult väga hea valik, sest sinna mahub muretult ka lisavoodi.

V Spa Foto: Rene Türk, V Spa
V Spa Foto: Rene Türk, V Spa
V Spa Foto: Rene Türk, V Spa