Täielik ime: kirjakandja toimetas õige inimeseni jõulukaardi, mis oli adresseeritud „sellele, kelle nime ma ei tea“

 (21)
Täielik ime: kirjakandja toimetas õige inimeseni jõulukaardi, mis oli adresseeritud „sellele, kelle nime ma ei tea“
PostkaardidWikimedia

Iirimaal sai üks kirjakandja hakkama imega, toimetades täpselt õige inimese käte kirja, millele oli nime asemele kirjutatud „sellele, kelle nime ma ei tea“.

Postiaadressi kohal oli aga kirjal täpne ja põhjalik kirjeldus inimesest, kellele jõulukaart saadeti. Tegemist oli naisterahvaga ning kirjeldatud oli isegi tema ema, lemmikloomi ja aiadekoratsioone, kirjutab Lonelyplanet.com

“Sellele, kelle nime ma ei tea. Tema ema on pärit Castleblakeney’st, aga tütar enam linnas ei ela. Sirgus suureks Athlone’s, kolis abiellumise järgselt Ballymacwardi. Elab oma äia ja ämma naabermajas. Tal on hunnik lapsi, seitse koera, neli kassi, umbes 30 kana ja parti, mõned küülikud ja kalad ning mulle tundub, et ka hamster,“ seisis kirjal selles kohas, kuhu tavaliselt on kirjutatud aadress.

Lonely Planet
Seotud lood:

Ning oh imet, Galway piirkonna kirjakandja tundis kirjelduses ära Nicole Lally ning viis kirja talle otse koju kätte.

„Ma olin meelitatud, kui postiljon kiri näpus ühel hommikul mu uksele ilmus ja selle isiklikult üle andis. Tegemist oli jõulukaardiga ühelt sõbralt, kes oli selle üle, millise šou ta mulle sellega korraldada suutis, väga rõõmus,“ kirjutas Nicole oma Facebooki lehele.

Ja jätkas: „Suur tänu kohalikust mehest kirjakandjale, kelle nimi on Celsius. Kui ülemus oli talle aadressi kohale kirjutad teksti ette lugenud, teadis tema kohe, kellele kaart viia. Ta muutis mu päeva tõeliselt rõõmsaks!“

Allikas: lonelyplanet.com