Suur suve reisihoroskoop


Amorgose saar, Kreeka
Amorgose saar, KreekaFoto: Shutterstock

Mis on mõnusaim puhkusepaik sel suvel Euroopas Sõnnile, kus Eestis ei hakka Kaksikutel igav, kes on parim reisikaaslane Veevalajale? Õige reisikaaslase ja puhkusekoha valik võib olla kohutavalt keeruline ülesanne isegi siis, kui teil on aega ja raha lõputult.

Veelgi keerulisemaks läheb kõik, kui eelarve piiriks polegi taevas ning puhkusepäevi on ka Eesti keskmise jagu.
Kas sõita jälle Vahepere äärde või avastada enda jaoks mõni uus riik? Minna gurmeereisile või teha lõpuks teoks unistus palverännakust? Kuhu sõita nädalalõpupuhkusele Eestis? Keda valida reisikaaslaseks? Või minna hoopis üksi?
Vastus võib peituda üllatavas kohas – teie sodiaagimärk näitab õiget teed!

JÄÄR (21.märts - 19.aprill)
Jäärad on seiklejad, kes armastavada avstada uusi kohti, pigem selliseid, kus teisi turiste liiga palju ei kohta.

Eksootika: Kui suvi pakub võimaluse võtta pikem puhkus, siis lennake mõnele Indoneesia saarele, millest te ka ise varem kuulnud pole. Suur osa Indoneesiat ongi sobivaim suvel külastamiseks, sest vihmaperiood ei kattu seal ülejäänud Kagu-Aasiaga. Kui olete seikluslikest Jääradest kõige vähem seikluslik, siis valige muidugi Bali.

Seotud lood:

Euroopa: Vana hea Euroopa pole sugugi nii läbi uuritud ja massiturismi täis. Sõitke näiteks Rügenile, Saksamaale kuuluvale saarele Läänemeres, mis on ühtaegu lähedal ja samas täiesti avastamata maalapp. Kui otsite avastamata kohti lähemalt, siis suvised otselennud Leetu Kaunasesse on just teie jaoks.

Eesti: Eestis tuleb uute avastuste tegemiseks natuke rohkem pingutada, aga Ruhnu ja augustikuine festival seal peaks sobima perfektselt.

Ruhnu. Foto: Pelena

Parimad reisikaaslased: Isepäised jäärad vajavad enda kõrvale piisavalt tugeva iseloomuga kaaslast, kes reisistressil endast võitu ei lase saada olukorras, kus Jäär iseloomu näitab. Kas teine Jäär või leebed diplomaadid nagu Veevalaja või Kalad on suurepärased kaaslased – iseasi, kas viimased seda reisi samavõrd naudivad kui Jäär ise.