Supersoodsad reisid ootavad! Maailma suurim turismiettevõte TUI laieneb Baltikumi

 (14)
Juba üleval ka tööpakkumised!
Supersoodsad reisid ootavad! Maailma suurim turismiettevõte TUI laieneb Baltikumi
Pilt on illustreerivFoto: Pixabay

Reisihuvilistel on jälle põhjust rõõmustamiseks — skaties.lv sõnul (lätikeelne uudis loetav SIIT) on maailma suurim turismiettevõte TUI Group kinnitanud oma laienemist Baltikumi, täpsemalt Riiga, kus tõenäoliselt hakkab tegutsema TUI Balticu peakontor. Kohaliku turismisektori jaoks tähendab see suuremat konkurentsi, madalamaid hindu ja loodetavasti uusi ja eksootilisi lennuliine.

TUI on tõeline raskekaallane turisminduses ning hakkab tegutsemise korral kindlasti astuma kohalike reisikorraldajate ja lennufirmade kandadele. Ettevõtte palgal on üle maailma umbes 67 000 töötajat, bilanssi kuulub ca 150 lennukit, 325 hotelli ning 15 kruiisilaeva. Eelmise aasta käive ulatus 18,5 miljardi euroni ning aktsia on kaubeldav nii Frankfurdi kui Londoni börsil.

Reisidiilid on kajastanud peamiselt TUI Soome ja TUI Rootsi pakkumisi, kus tihtipeale leiab väga hea hinnaga viimase hetke reise, näiteks edasi-tagasi otselend Helsingist Phuketisse 195 euroga (vaata SIIT) või Stockholmist Jamaicale 137 euroga (vaata SIIT).

Seotud lood:

cv.lv-st (läti tööotsinguportaal) võib leida hetkel kolm TUI Balticu töökuulutust, Leedus otsitakse üht inimest ning cv.ee-s otsiti juuni tähtajaga üht inimest ka Eestist. Täpsem info ettevõtte plaanidest regioonis peaks TUI peakontorist saabuma mõne nädala pärast.

Loe uudist edasi Reisidiilide lehelt — sealt saad ka teada, millised tööpakkumised juba üleval on.