Soovid veel viimasel hetkel jõulude eest pageda? Vaata, mis hinnaga lennupileteid hetkel saada on


Soovid veel viimasel hetkel jõulude eest pageda? Vaata, mis hinnaga lennupileteid hetkel saada on
Pilt on illustreerivFoto: Pixabay

Kas sai viimasel hetkel kogu sellest jõulutrallist ja plaanide tegemisest mõõt täis ja otsustasid, et hoopis põgened Eestist? Reisijuht otsustas aidata ja vaatas, kas leiab homseks mõne odava lennupileti, aga võta näpust, eriti soodsaid pakkumisi jõululaupäevaks naljalt ei leia. Aga päris hingehinda siiski ka ei küsita, nii et reisiplaane maha matta pole vaja.

Valisime reisiajaks 24.-31. detsembri ja sihtkohtadest mõned eestlaste lemmiksuurlinnad Euroopas, kasutasime erinevaid lennupiletite otsingumootoroid (Momondo, Skyscanner, Kayak jt). Tulemused 23. detsembri pärastlõunase seisuga on järgmised.

Kõige odavamalt saab homme lennata Berliini — edasi-tagasi piletite hinnad algavad 125 eurost, seda küll ümberistumisega. Kui raatsid kulutada 10 eurot rohkem, saad edasi-tagasi lennupiletid Londonisse, samuti ümberistumisega. Kui raatsid veelgi rohkem kulutada, siis 200st eurost algavad homme lennud Pariisi, 300st eurost Rooma ja 400st eurost Viini.

Ühe suuna pileteid saab muidugi odavamalt. Londonisse saab homme lennata kõigest 58 euro eest, Berliini 84, Pariisi 170, Viini 114 ja Rooma 143 euro eest.

Odavad lennuhinnad homme just pole, aga kui ikka väga eemale vaja saada on, elab üle, eks ju?

Kas sina leiad mõne parema pakkumise? Jaga kommentaarides!