SEKS LENNUJAAMAS: Iga kümnes inimene on seda teinud

 (2)
SEKS LENNUJAAMAS: Iga kümnes inimene on seda teinud
NaineShutterstock

Küsitlus näitab, et iga kümnes ameeriklane on lennujaamas seksinud. Kaheksa protsenti vastanute hulgast kuulub ka ühe miili klubisse.

Lennujaamas seksimist tunnistanud inimeste seast 42 protsenti vastas, et tegid seda avalikus tualettruumis. Samas ütlevad 28 protsenti vastanutest, et seksisid pagasihoius või kapis. Küll aga tunnistab 14 protsenti lennujaamas seksinud ameeriklastest, et tegid seda katte all, milleks oli näiteks mantel. Ülejäänud 12 protsenti seksisid enda sõnul sohvabaaris ja 17 protsenti tunnistasid, et on ka lennujaama personalile vahele jäänud.

Küsitluse viis läbi US.Jetcost.com, milles osales 4915 ameeriklast, kes olid vähemalt 18-aastased ja viimase kahe aasta jooksul vähemalt korra lennanud. Samuti selgus, et 87 protsenti vastanutest seksisid inimesega, kellega nad lennureisile minemas olid. Ainult 5 protsenti vastanute hulgast tunnistas, et astusid vahekorda võhivõõraga.

Lennufirma Norwegian personali sõnul jääb iga kuu keegi lennukis seksimisega vahele. Samuti on 30 protsenti lennukis seksijatest omavahel võõrad.

Allikas: The Washington Post

VAATA LISAKS: TEST: Kas tead, kus need kohad asuvad

PÕNEV TEST: Saa teada, milline reisija oled

VAATA LISAKS: Paki reisikohver targalt: Vaata, mida võtta ja mida jätta