Safiirid ja mälestus väga jõukast ajast. Muinasjuttude tõlgendamine Tai moodi


Chanthaburi elamusterohkes kesklinnas on väga parim liikuda jalutades, sest kogu elu käib jõekallastel ja esimese majaderivi taha jääval tänaval. Väikestes renoveeritud iidsetes puitehitistes pakutakse traditsioonilisi Tai, Hiina ja Vietnami roogi, samal ajal kui suured sadamahooned on muutunud trendikateks restoranideks. Sealt ei puudu pitsaahjud, õhtuti kõlab džäss, mille saatel kohalikud ja muidugi ka turistid pärast päikeseloojangut terrassidele istuma ja sööma kogunevad.
Chanthaburi elamusterohkes kesklinnas on väga parim liikuda jalutades, sest kogu elu käib jõekallastel ja esimese majaderivi taha jääval tänaval. Väikestes renoveeritud iidsetes puitehitistes pakutakse traditsioonilisi Tai, Hiina ja Vietnami roogi, samal ajal kui suured sadamahooned on muutunud trendikateks restoranideks. Sealt ei puudu pitsaahjud, õhtuti kõlab džäss, mille saatel kohalikud ja muidugi ka turistid pärast päikeseloojangut terrassidele istuma ja sööma kogunevad.Foto: Silvia Pärmann

Bangkokist paari sõidutunni kaugusele jäävasse Chanthaburisse jõudes on tunne, nagu oleks maantee viinud teise reaalsusse, mõnda eksootilisse Aasia muinasjutulinna.

Tellijana saad lugeda ka neid artikleid: