Ryanair tähistas 1 300 000. reisija täitumist Tallinnast lendamisel

 (2)
Ryanair tähistas 1 300 000. reisija täitumist Tallinnast lendamisel
Foto: Ryanair

Ryanair tähistas äsja 1,3 miljoni reisija täitumist nende Tallinna-lendudel. See teeb ligikaudu ühe reisija iga Eesti elaniku kohta.

Euroopa üks suurim odavlennufirma Ryanair võttis täna Tallinnas pidulikult vastu 1 300 000. reisija. Õnnelikuks ümmarguse numbriga lendajaks oli Päivi Kahusk Tartust, kes saabus Londoni Stanstedi lennujaamast ja keda tervitasid Ryanairi esindajad koos Tallinna Lennujaama esindajatega.

Ryanairi esimene lend startis Tallinnast Düsseldorfi Weeze´i lennujaama detsembris 2010, sellest ajast on nüüd Tallinnast Ryanairiga lennanud 1,3 miljonit inimest.

Ryanair plaanib 2015. aastal suurendada reisijate arvu, kes lendavad Eestisse või siit Ryanairi sihtkohtadesse 255 tuhandeni, suurendades samal ajal ka Ryanairiga seotud töökohti lennujaamas ja piirkonnas 255-ni.

2015. aasta Tallinna lennuplaan näeb ette

- 8 suvist hooajalist marsruuti: Barcelonasse (Girona), Bremenisse, Dublinisse, Düsseldorfi (Weeze), Londonisse (Stansted), Manchesteri, Milaanosse (Bergamo) ja Oslosse (Rygge)
- 4 talvist 2015/2016 hooaja marsruuti: Düsseldorfi (Weeze), Londonisse (Stansted), Milaanosse (Bergamo) ja Oslosse (Rygge)
- Tallinnast 255 000 reisijat aastas
- 20 lendu nädalas.

"Meil on hea meel tähistada 1,3 miljonenda reisija saabumist Tallinna," ütles Ryanair’i Skandinaavia ja Baltimaades müügi- ja turundusjuht Elina Hakkarainen, "nelja ja poole aastaga sõidutasime sama palju reisijaid, kui on Eestis elanikke. See on hea maamärk jätkamaks koostööd Tallinna Lennujaamaga. Tahame endiselt pakkuda odavaimaid hindu ja parimat klienditeenindust."

1 300 000. reisija saabumise puhul alustab Ryanair kampaaniat 9,99 euroste lennupiletite müügiga Tallinn – Oslo liinil reisimiseks kindlatel päevadel juunis. Odavad kohad on saadaval 7. mai südaööni, kui broneerida www.Ryanair.com/ee veebilehelt. Pileteid müüakse, kuni kohti jätkub.