Rootsi pani just kogu riigi Airbnb-sse üles

 (2)
Rootsi pani just kogu riigi Airbnb-sse üles
Gotland on ka saadaval!Vida Press

Avatud planeering, piiramatul arvul magamiskohti, värske õhu konditsioneer, tasuta snäkid – kõlab nagu täiuslik suvemaja, kas pole?

Need snäkid on metsaseened ja -marjad ning juhuks kui konditsioneer (loe: tuul) puhub liiga jahedat õhku, on hea kaasa võtta oma lisatekk. Aga ka muus mõttes ei ole see Airbnb majutuskoht päris samasugune kui teised, kirjutab Conde Nast Traveller.

Nii tutvustab “omanik” Båtstadknallenit, loodusparki Rootsis Värmlandis.

Me oleme näinud päris palju lahedaid ja uskumatuid ööbimiskohti Aibnb-s (Abbey Road Studios): erinevaid losse, isegi ühte ööbimiskohta, mis asus Saksamaal 17. sajandil ehitatud müüri sees.

Aga sel nädalal pani Rootsi kodujagamisportraali üles üheksa erinevat piirkonda Rootsis. Muidugi on tegemist PR-trikiga, aga see on lihtsalt nii lahe mõte, et peame seda jagama.

Alustades Stockholmi kaljusest saarestikust kuni Gotlandi saare randadeni, pakub Visit Sweden turistidele suvitamiseks oma looduslikult kauneid paiku ja julgustab kasutama igameheõigust Rootsi looduse ilu nautida – ainus tingimus, et puhkajad ei tohi neid paiku kuidagi kahjustada.

Seotud lood:

Iga “ööbimiskoha” juures on ka kohalike rootslaste soovitused, mida seal teha ja mida vaadata.
Näiteks Sareki Rahvusparki külastades võiks kuulda võtta Marcuse nõu ja “märgata põhjapõtru, pruunkarusid, ilveseid”.
Või reisida Rönnesse, et püüda kala, sõita kanuuga ja telkida.

Nagu kõik teisedki Airbnb kohad, on ka nende juures välja toodud majutuskoha “varustus”.
Vannitoad – igal pool

Magamistoad – asuvad väljas

Voodi tüüp – looduslik