REKORDIAASTA LAINEL | Tallinna lennujaamal on täna sünnipäev — täitugu tal sel aastal 3 miljonit reisijat!

 (2)
Vaata ka videot!
REKORDIAASTA LAINEL | Tallinna lennujaamal on täna sünnipäev — täitugu tal sel aastal 3 miljonit reisijat!
Kuvatõmmis videost

Lennart Meri Tallinna lennujaamal on hea aasta, igal kuul lüüakse rekordeid. Meie armsal kodusel õhuväraval täitub täna 82. eluaasta ja sel puhul pakutakse lennujaamas kõigile reisijatele imemaitsvaid koduaia õunu — et jaguks energiat talvisele hooajale vastu minna ning ikka maailma avastada ja reisida.

Juunikuus läbis Tallinna Lennujaama ligi 300 000 reisijat, mis on kõigi aegade suurim ühes kuus teenindatud reisijate arv. Rekordilisele tasemele jõudis nii keskmine (ca 10 000) kui suurim ühes päevas teenindatud reisijate maht (ca 13 000 reisijat). Võrreldes eelmise aasta juuniga kasvas reisijate arv 15%.

Juulikuu tõi taas rekordi, Tallinna lennujaama läbis üle 311 000 reisija, mis oli taas kõigi aegade suurim ühes kuus teenindatud reisijate arv. Võrreldes eelmise aasta juuliga kasvas reisijate arv 14%, lennukite keskmine täituvus oli 77%.

Augustis teenindati Tallinna lennujaamas üle 305 000 reisija, reisijate arv kasvas võrreldes mullusega 12%. Kaheksa kuuga on lennujaama läbinud kokku ligi 2 miljonit reisijat, mida on 15% enam kui eelmisel aastal samal perioodil.

Tallinna lennujaama brändijuhi Madis Eesmaa sõnul oodatakse pärast rekordilisi suvekuusid huviga, kas ka aasta lõikes on tulemas rekord ja maagiline 3 miljonit reisijat täitub või mitte.

Hoiame ka meie pöidlad pihus, et rekord tuleks. Palju õnne ja pikka iga Tallinna lennujaamale!

Seotud lood:

Vaata videost, mis täna Tallinna lennujaamas toimub: