Reisimine Eestis, Lätis ja Leedus muutus just põnevamaks: valminud on 7000 asukohaga Baltimaade reisiplaneerija

 (11)
Vaata ka videot!
Reisimine Eestis, Lätis ja Leedus muutus just põnevamaks: valminud on 7000 asukohaga Baltimaade reisiplaneerija
Ekraanitõmmis

Seoses Balti reisikoridori avanemisega 15. mail on kõigile seiklushimulistele avastajatele valminud uus kaardirakendus. Kaardile on kantud turismiobjektid, söögikohad, majutused ja teised kõrgeid hinnanguid saanud asukohad. Veebirakendus on tasuta kasutamiseks.

Veebiteenus on mõeldud reisi kokku panekuks Baltikumis. Lisades kohti järjehoidjatesse, saab neid esilehel asuva filtreerimisnupuga esile tõsta ja kavandada külastusi. Leides või teades kohti, mida soovitakse jagada teistega, on need võimalik ära märkida ning kasutajatel omakorda hääletusega valideerida nende kvaliteeti. Kui tekib aktiivne kommuun, saab tulevikus funktsioone juurde arendada.

Rakendus lahendab info killustumisest tekkinud ebamugavust — kui Balti riikidel on oma turismiportaalid ja Google kaardirakendus annab tulemusi piiratud koguses vastava märksõna osas, siis uues kaardirakenduses on planeerimine lihtne.

Rakendus asub aadressil https://baltisuvi.ee/

Kaart koosneb algoritmide abil filtreeritud Google andmetest. Kasutajatel on võimalik koostada nimekiri huvipakkuvatest kohtadest ning lisada uusi asukohti.

Seotud lood:

Veebileht on huvilistele tasuta kasutamiseks, ärilised teenused ja eesmärgid puuduvad.
Rakenduse valmimisega soovib ACTIONTHRIVE OÜ toetada turismisektorit ja Balti riikide majandust üldisemalt.

Rakendust tutvustavat videot saad vaadata SIIT!