REISIJUHT KOKPITIS | Täna toimub Nordica viimane lend: aga meie ei kurvasta, vaid meenutame hiilgeaegu

 (7)
Vaata videoid!
Lennukid lennuväljal
Foto: Andres Putting

Täna ongi käes see päev, kui toimub Nordica viimane lend, Tallinnast Nice’i ja tagasi. Aga meie ei lase end näivast lõplikkusest heidutada, vaid meenutame aegu, kui kõik oli veel ilus ja pealpool pilvi, kus paistab alati päike — ja kus Reisijuht sai lennata kokpitis!

Vaata, kuidas Reisijuht tõusis Tallinnas Nordicaga õhku, et lennata Makedooniasse ja maandus pea kaks kuud hiljem Rumeenias.

Aga, oota! Enne kui vaatama lähed, tuleb ütelda veel sedagi, et tegelikult Nordica ei kao kuhugi. Ettevõte toimetab edasi ja tema tütarfirma Regional Jet lennutab meid Tallinnast päris paljudesse sihtkohtadesse. Vahe on ainult selles, et ta ei tee seda enam Nordica nime all, vaid LOTi ja SASi värvides.

CRJ900 kokpitFoto: Kairi Prints

REISIJUHT PÄÄSES KOKPITTI | Istu piloodi kõrvale ja vaata, kuidas tõuseb Tallinnast õhku Nordica lennuk!

Reisijuht käis Makedoonias, sest meie oma Nordica avas Tallinn-Ohrid otseliini ja me ei tahtnud esimesest lennust maha jääda. Ei jäänudki — jõudsime lennukisse ja vedas lausa nii, et pääsesin kokpitti, loomulikult lennufirma eelneva eriloaga. Vaata, kuidas näeb välja lennuki õhkutõus, kui istud piloodi kõrval!

Reisijuht 26.10.2019

REISIJUHT KOKPITIS | Vaata, kuidas maandub Nordica lennuk Constanța lennujaamas!

Eelmisel reisil Makedooniasse vedas mul nii, et sain õhku tõusta lennuki kokpitis — vaata videot SIIT! Nüüd lendasime Rumeeniasse ja seekord aitasin kokpitis pilootidel hoopis maanduda. Loomulikult lennufirma eelneva eriloaga.

Reisijuht 26.10.2019