RAHAST ILMA | Viis õnnetut juhtumit, kus koroonapandeemia tõttu tühistatud reisid läksid inimestele väga palju maksma

 (47)
Lisatud fotod!
RAHAST ILMA | Viis õnnetut juhtumit, kus koroonapandeemia tõttu tühistatud reisid läksid inimestele väga palju maksma
Reisist ilma ja rahast ka... (Pilt on illustreeriv)Foto: Pixabay

Eelmisel aastal ei osanud keegi ette näha, et maailma tabab pandeemia, seega planeeriti julgelt puhkusi välisriikides. Kuid aasta alguses kiirelt levima hakanud koroonaviirus pani nii mõnedki inimesed oma reise tühistama. Paljudele pakuti asendusreise või raha tagasi, kuid leidub ka neid, kellel nii hästi ei läinud.

Siit saad lugeda viit lugu, kuidas inimesed reiside alla pandud suurtest rahasummadest ilma jäid. Kui kaotasid ka ise raha koroonakriisi pärast ära jäänud reisi tõttu, jaga meiega oma lugu — kirjuta see kommentaaridesse ja meie avaldame.

Noolega paremale liikudes saad lugeda viit lugu inimestest, kes jäid märkimisväärsetest rahasummadest ilma, kuna ei saanud oma juba reiside eest tasutud raha tagasi.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!