PÕRGU PILVEDE PEAL | 10 kõige uskumatumat ja jubedamat asja, mis inimestega lennukis on juhtunud

 (16)
PÕRGU PILVEDE PEAL | 10 kõige uskumatumat ja jubedamat asja, mis inimestega lennukis on juhtunud
Pilt on illustreerivPanthermedia / Scanpix

Pikad lennureisid, lennuki hilinemine ja pagasiprobleemid — need on mõned ebamugavused, millega reisijad sageli kokku puutuvad. Mõned lennureisijad on pidanud toime tulema aga palju, palju hullemaga…

Toome teieni kümme kõige jubedamat lugu, mis ühe lennureisijaga juhtuda võib.

Okse, salmonelloos ja 13-tunnine lennureis

Kujuta ette, et sa oled lennureisil, mis kestab 13 tundi ja sinu kõrval istub reisija, kes põeb kõhuviirust. Nüüd kujuta ette, et sellise kõhuviirusega reisijaid on lausa 25 tükki ja neil kõigil on kohutavalt paha olla. Ka sind ajab oksele ja sul on kõhupobleemid. Aga sa oled lennukis Boeing 747-400, milles on kokku 10 tualettruumi. Täpselt selline kogemus on inimestel, kes sõitsid 2013. aasta augustikuus Tšiilist Austraaliasse.

Tõenäoliselt saadi haigus ülemaailmselt noortepäevalt, mis leidis aset Brasiilias. Kui lend maandus Sydney lennujaamas, ootas reisijaid kiirabi. Kolm inimest olid nii halvas seisus, et nad viidi lennukist kanderaamil minema. Lennuk läks karantiini ja see desinfitseeriti. Terviseametnike sõnul on peaaegu kindel, et noored said haiguse ülemaailmsel noortepäeval, mitte lennureisi ajal.