Populaarne majutusportaal on nõus maksma sinu hotelliarve selles seikluslikus sihtkohas ise kinni

Lisatud video!
Populaarne majutusportaal on nõus maksma sinu hotelliarve selles seikluslikus sihtkohas ise kinni
Ittoqqortoormiiti linn.Foto: Shutterstock

Tuntud majutusteenuste broneerimisportaal Hotels.com pakub võimalust tasuta ööbida, kuid vaid ühel tingimusel: sa peaksid ööbima ühes maailma kaugeimas hotellis.

Hotell asub Gröönimaa linnas nimega Ittoqqortoormiit, kus elab vaid 450 inimest. Lähim suurim asula asub umbes 497 miili (ligi 800 kilomeetri) kaugusel, vahendab Travel+Leisure. Lisaks asub linn Põhja-Jäämere ääres ning seda ümbritsevad jäämäed.

Hotels.com kampaania kohaselt on alates möödunud nädala teisipäevast kuni tänavu 31. detsembrini võimalik tasuta saada tuba Ittoqqortoormiiti külalistemajas. Ööbimine seal peab toimuma tuleva aasta märtsikuu jooksul.

Kuigi ööbimise maksab Hotels.com kinni, siis peavad külalised kuidagi sinna ise kohale saama ja see pole paraku teps mitte kerge. Portaal ise väidab, et sinnasaamiseks tuleb ette võtta "kaks lennusõitu, helikopterisõit ja suhteliselt hüplik ATV-sõit". Samas reisisellidele, kes tõelisi seiklusi otsivad, peaks see kõik olema pigem plussiks kui miinuseks, eks?

Aga sinna jõudes on külalistemajas on võimalik valida seitsme toa vahel, igaühes neis mugavad voodid. Lisaks on olemas ka ühiskasutatavad alad, et teiste seiklejatega mõnusalt koos aega veeta. Kuigi jah, sinnamineku põhjus peaks tegelikult olema üldse toast väljas.

Seotud lood:

Nimelt on Ittoqqortoormiiti külastavatel turistidel võimalik teha koerakelgurakendiga sõite jäisel maastikul ning jälgida polaarelu ning loomi. Samuti pakuvad kohalikud äärmiselt maitsvaid kalaroogi, mis valmistatakse jääpüügist saadud saagist.

Õhtu saabudes on aga võimalik vaadata kuuma joogi või mõne kangema napsu kõrvale virmaliste hurmavat taevamängu.

Kampaania kohta on rohkem infot siin.

Vaata linna tutvustavat klippi siit: