Pärnu Spaanädal algab taas: parimad pakkumised leiad siit!

Vaata ka galeriid!
Pärnu Spaanädal
Spaa võib rajada ka keset linnaväljakut.Foto: Reimo Ruubel

Juba sel nädalavahetusel algab kuulus Pärnu Spaanädal — avalöögiks toimus naistepäeval Martensi väljakul eksklusiivne mini-spaa puhkus, kus erinevad spaad pakkusid inimestele erinevaid hoolitsusi klaasist kuubikus keset tuulist väljakut.

Läksin siis minagi kohale ja võtsin ka ema kaasa. Meile kingiti lilli, pakuti Villa Wesseti hõrgutisi ja masseeriti meid mõlemat kuuel käel — kokku siis lausa kaheteistkümnel. Meie hoolitsus oli spaalt, mis pole veel valmiski — Wasa Resort. See 4*spaahotell valmib selle aasta juuni lõpus. Ütleme nii, et õlgade, käte ja jalgade massaaž korraga on nii mõnus, et väga massaažilaualt püsti tõusta ei tahtnud. Kõikide spaade hoolitsused olid erinevad, kes sai uue soengu, kes kätele parafiinimaski, kes eri tüüpi massaaže.

Vaata suurt galeriid mini-spaa hoolitsustest keset rahvarohket linnaväljakut:

Pärnu linn koos turismiettevõtetega korraldab sel aastal Spaanädalat juba neljandat korda. Spaanädal toimub 17.-24. märts 2019. Eelmisel aastal on Spaanädal meelitanud veemõnusid nautima üle 10 000 külastaja, sel aastal oodatakse vähemalt sama suurt huvi. Peamine eesmärk on tutvustada Pärnu spaa- ja saunavõimalusi nii kohalikele elanikele kui ka linnakülalistele, et suurendada Pärnu külastatavust madalhoojal.

Seotud lood:

Spaanädalal osalevad:

Estonia Medical Spa & Hotel

Estonia Resort Hotel & Spa

Hedon Spa & Hotel

Strand Spa ja Conference Hotel

Tervise Paradiis spa-hotell ja veekeskus

Tervis Ravispaahotell

Wasa hotell & taastusravi

Viiking Spaa Hotell

Villa Wesset

Spaanädala parimad pakkumised leiad SIIT!