Parimad kohad, kuhu sõita juulis

 (3)
Jurmala
JurmalaFoto: Shutterstock

Juuli on imeline aeg puhkamiseks kodus ja kodu lähedal. Avastamist ootavad Läänemere saared,pisut metsikud ja kaunid põhjamaised rannad - miski pole liiga kaugel ega liiga kättesaamatu.


Jurmala, Läti

Vaid mõnikümmend kilomeetrit pealinnast Riiast asub kuurort, kus puhkasid juba Nõukogude Liidu juhid Brežnev ja Hruštšov - ja nemad kindlasti ei leppinud väihimaga kui parim.
Pehme kliima, meri, tervislik õhk, ravimuda ja mineraalveed. Linn meelitab oma peaaegu 26 km pikkuse valge liivaga kaetud ranna ja ulatuslike männimetsadega mitte ainult lätlasi.
Igal hoo- ja aastaajal on igale linnakülalisele ning igale maitsele palju üritusi – siin toimuvad kunstinäitused, kohalike muusikute ja välisesinejate kontserdid ning palju muud.

Hotellisoovitus: Hotel MaMa
MaMa meenutab disainhotellide kuldaega, kus piir disaini ja kitši vahel oli hägus. MaMas on ainult kuus tuba, nii et on tunne, nagu oleksid külas rikkal sõbral. Ja juhul kui peaksite tahtma oma koera puhkusele kaasa võtta, siis ta on väga oodatud. Koertele on hotelli restoranis isegi erimenüü.

Lielupe jõgi voolab akna alt läbi ja kui ärgata piisavalt vara, siis võib aknast jälgida maailma ühte kõige imelisemat päikesetõusu.

hotelmama.lv