Parimad kohad, kuhu märtsis puhkusele sõita

 (1)
New Orleans
New OrleansFoto: Shutterstock

Märtsis hakkab talvekülm taanduma ning kevadsoojus endast vaikselt märku andma. Suvised soojad reisisihtkohad on enamasti ülerahvastatud. Selle vältimiseks mine reisile praegu. Kuhu minna, et nautida sooja ilma ja hõredaid turistide ridu?

Kui soovid üle ookeani sõita, leiad hulgaliselt huvitavat New Orleansist, New Yorgist ja Washingtonist, kus märtsis toimub palju elamusi pakkuvaid sündmusi – uute hotellide avamisest kuni kirsipuude õitsemiseni.

Veinisõbrad võiksid suunduda Portugali, kus Douro jõe kallastel laiuvad viinamarjaistandused õitsevad ning on vaid sinu päralt. Reykjavikis tundub õhk juba üsna kevadine, kuigi välja näeb asi siiski veel talve moodi – lumi on maas. Linn on sellegipoolest kaunis ning pakub avastamisrõõmu.
Pisut kaugem sihtkoht on Buenos Aires. Kuid tõenäoliselt on see märtsis üks soodsamaid paiku, kuhu reisida – kui leiad hea pakkumise. Ka Sidney on praegu odav, sest Austraalia dollar on tervelt 10% odavam kui möödunud aastal.

Seotud lood:

Pole tähtsust, kas sa tahad kevadsoojust vältida või vastupidi, seda nautida, sobiva reisisihi leiad alati. Nii et mida sa ootad?

7. New Orleans, USA

Karnevalide aeg Mardi Gras on küll läbi saanud, kuid seda enam on põhjust New Orleansi minna. Peatu uues Ace hotellikompleksis, kus avatakse sel kuul Art Deco hoone, mille ajalugu ulatub 1928. aastasse. Sealses restoranis pakutakse jumalikku kohvi ning häid roogi. New Orleansist on alguse saanud kaasaegne kokteilikultuur ning külastajatel on võimalus nautida hulgaliselt erinevaid kokteilituure. Seega pole ime, et linn on fantastiliste baaridega üle külvatud. Leidub ka pagaritöökodasid (nt Willa Jean) ja leivale keskendunud restorane, kus serveeritakse leivatooteid ja magusaid torte-koogikesi kogu päeva vältel.

New Orleans Foto: Shutterstock