Parim aeg reisimiseks! Viis põnevat kohta, kuhu novembris päikesepuhkusele sõita

 (1)
Parim aeg reisimiseks! Viis põnevat kohta, kuhu novembris päikesepuhkusele sõita
Pilt on illustreerivFoto: Toa Heftiba / Unsplash

Kas teadsite, et november on reisimiseks kõige odavam kuu aastas? Nii et kui saate endale nädala puhkust lubada, siis sõitke päikese alla!

Kuhu sõita Eesti vihmasest ja külmast novembrist? Loe, mis on viis head kohta, kuhu minna ning kui soojad on seal õhk ja vesi!

1. Essaouira, Maroko

Max temp: 20C
Päikesepaistet päevas: 7 tundi
Merevee temp: 19C

Piltpostkaardilikult ilus Essaouira Maroko läänerannikul on täis mõnusaid kohvikuid ja galeriisid ning randa armastavad nii surfarid kui päevitajad.

Essaouira enda lennujaam on väike, kuid Marrakechist, kuhu suunduvad ka paljud odavlennud, on sinna ainult kaks tundi sõitu väga mugava ja korraliku bussiga.

2. Bodrum, Türgi

Max temp: 19C
Päikesepaistet päevas : 6 tundi
Merevee temp: 19C

Seotud lood:

Eestlaste lemmiksihtkoht Türgi on seda põhjusega. Bodrum pakub lisaks päikesele luksuslikke hotelle ning võrratut Türgi kööki.

3. Küpros

Max temp: 21C
Päikesepaistet päevas: 7 tundi
Merevee temp: 22C

Vahemere suuruselt kolmas saar on Lähis-Idale nii lähedal, et saab osa selle soojusest. Limassol on hea koht talve ignoreerimiseks, kus lisaks päevitamisele saab saare pika ja põneva ajalooga tutvust teha.

4. Mauritius

Max temp: 29C
Päikesepaistet päevas: 8 tundi
Merevee temp: 25C

Mauritiusele kohale saamine pole ehk väga soodne, kuid novembris on see odavam kui muul ajal aastast ning samuti on siis odavamad hotellihinnad. Kuna Mauritius asub Eestiga samas ajavööndis, siis ei tule taluda ka teiste kaugreisidega kaasnevaid probleeme ajavahest ning ükski puhkusepäev ei lähe ajavahega harjumiseks raisku.

5. Mumbai

Max temp: 33C
Päikesepaistet päevas: 8 tundi
Merevee temp: 28C

Mumbai pole India randadest kindlasti esimene, mis pähe tuleb, kuid temperatuurid selles megapõnevas metropolis on vihmavabast perioodist novembris aasta kõige leebemad. Lisaks glamuursetele katusebaaridele ja butiikidele on Mumbai ka suurepäraseks kohaks, kust alustada muude India kohtade avastamist.

Allikas: Telegraph