Oled näinud või ise teinud? 12 tegevust, mille abil kaasreisijad lennujaamas totaalselt närvi ajada

 (6)
Oled näinud või ise teinud? 12 tegevust, mille abil kaasreisijad lennujaamas totaalselt närvi ajada
Pilt on illustreerivPanthermedia / Scanpix

Lennujaamas on alati inimesi, kes lihtsalt ei suuda normaalselt käituda ja ajavad oma kohmitsemise või ülbitsemisega teistel kopsu üle maksa. Kindlasti oled selliseid inimesi isegi näinud — või saad ka ennast mõnes neist pattudest süüdi tunnistada?

1. Liikuval põrandal seisvad reisijad

Liikuvad horisontaalsed põrandad on mõeldud selleks, et pikki vahemaid saaks kiiremini läbida, ilma et peaks jooksma oma kohvrit sabas tirides. Paraku naudivad mõned reisijad seda kruiisimist kiirusega paar kilomeetrit tunnis ning ei mõtlegi teed vabastada.

2. Turvaväravates kohmitsejad

Miks küll inimesed ikka ja jälle “unustavad” veepudeleid kohvritesse või jätavad sülearvuti kotist välja võtmata, lastes sel uuel ringil eraldi läbivalgustamisest läbi sõita?

3. Pagasikaruselli ummistajad

Kaup pagasikarusellilt ei saa otsa, kui kohe jaol ei ole. Seda ringlemist võib rahulikult veidi eemalt jälgida. Sest kui teiste kotid saabuvad enne, siis tuleb teistel hakata lindi ääres seisvatest saagijahtijatest ette trügima. Jälgi seanssi mõne meetri kauguselt ja oma etteaste saad segamatult teha siis, kui õige kott on ette sõitnud.

4. Meelega hilinejad

Tõesti, selline seltskond inimesi on olemas — nad saabuvad viimasel hetkel ja paluvad end järjekorras ette lasta, kuna nende lennuk kohe väljub. Nemad ei viitsi tunde lennujaamas passida. Üsna tihti see vahelehüpe neil lennujaamatöötajate abiga ka õnnestub.

5. Kohapeal ümberpakkijad

Seotud lood:

Pagasipiirangud lähevad lennureisidel aina karmimaks ja kui reisijalt muud moodi piletiraha kätte ei saa, siis lisakilode maksustamine on üks võimalus. Osad reisijad annavad lennufirmade ahnusele vastulöögi otse lennujaamas — kui pagasikilosid on liiga palju, asutakse järjekorra ees lennule registreerides oma kohvreid ümber pakkima. Mitme jopega ja pardakaardiga lahkuv õnnelik ümberpakkija teenib ära järjekorras ootajate vihased pilgud.

6. Istmeröövlid

Lennujaama istmed on mõeldud istumiseks ühele inimesele korraga. Need pole mõeldud inimesele, kes võib kõrvalolevale istmele panna istuma oma koti ja teisele poole sülearvuti. Istmed on siiski inimestele.

7. Filmisõbrad

Kas tõesti kõrvaklappe polegi reisile kaasa võetud? Kuid just kõrvaklapid on need, mis mõeldud selleks, et mänge ja filme vaadates saaks neid nautida teisi segamata.

8. Ülienergilised jõmpsikad

Lapsed, kes jooksevad ringi ja ronivad istmetel või teiste kukil enne pikka lennureisi üle jäävat energiat maha kulutades, võtavad teistelt selle viimasegi energia, millega edasi reisida.

9. Lennujaamajoodikud

Jah, lendu oodates on üsna tihti aega ülearu, kuid see ei tähenda, et seda peaks kulutama baaris õlleklaasi taga kiirusega mitu liitrit tunnis. Halvemal juhul võidakse lennukilt ka maha jätta ning lennupiletit ei kompenseeri siis enam mitte keegi.

10. Akudelaadija

See tüüp on hõivanud kõik vaateväljas olevad seinakontaktid ja laeb neist korraga oma iPadi, sülearvutit, mobiili ja elektripardlit.

11. Paljasjalgsed

Kõige halvemini käituvate kaasreisijate seas on samuti ära mainitud need, kes on otsustanud ühises ruumis oma varbaid tuulutada. Lennujaamas on küll ruumi rohkem kui lennukis, aga häirib see ikkagi.

12. Väravahõivajad

Juba tund enne lennule pääsemist on nad platsis. Seisavad värava ees lootuses esimesena lennukile pääseda. Mis siis, et neil pole äriklassi piletit ja ka esimeste ridadega koos ei kutsuta neid pardale.

Allikas: CNN