Nordic Aviationi lendudele on tehtud üle 20 000 broneeringu

 (10)
Nordic Aviation Groupi esimene tegutsemispäev
Nordic Aviation Groupi esimene tegutsemispäevFoto: Karli Saul

Nordic Aviationi lendudele on eileõhtuse, 9.novembri seisuga tehtud kuni 2016. aasta märtsi lõpuni üle 20 000 broneeringu. Ettevõtte teatel on 10. novembri hommikuse seisuga teenindatud 2611 reisijat kokku viiekümne kuuel lennul.

Pileteid Nordic Aviationi lendudele on võimalik osta firma kodulehelt või Nordic Aviationi lennujaama piletikassast. Klienditeeninduse lühinumber on 19090, välismaalt helistades +372 664 2200.

Kõigil lähiajal Nordic Aviationiga lendavatel reisijatel soovitame tulla lennujaama aegsasti ehk vähemalt 2 tundi enne oma lendu kohale. Nordic Aviationil puudub hetkel veel internetis lennule registreerimise võimalus, mistõttu tuleb check-in teha reisiterminalis kohapeal.

Nordic Aviation teatas tegevuse alustamisest alates 8. novembrist 2015 koostöös viie Euroopa lennundusettevõttega kaheksal erineval lennuliinil – Amsterdami, Brüsselisse, Kopenhaagenisse, Stockholmi, Oslosse, Kiievisse, Trondheimi ja Vilniusesse.

Nordic Aviation on hetkel vaid lendude tellijaks, sest ettevõttel ei ole veel oma lennukeid ega meeskondi. Lende teostatakse koostöös lennufirmadega BMI, Trade Air, NextJet ja Carpatair, kellelt on renditud lennukipark koos meeskondadega ning Adria Airways, kelle poolt on lennuettevõtja sertifikaat, kommertsplatvorm ja piletimüügisüsteem. Seetõttu kehtivad Nordic Aviationi lendudel esialgu Adria Airways reeglid.

Seotud lood:

Nordic Aviationi lennugraafik alates 08.11.2015:

·2 korda päevas Amsterdami (v.a. laupäeva õhtuti),

·2 korda päevas Brüsselisse (v.a. laupäeviti ning neljapäeva, reede, ja pühapäeva hommikuti),

·3 korda päevas Kopenhaagenisse (v.a. laupäeva õhtuti ja pühapäeva hommikuti),

·4 korda päevas Stockholmi (reedeti 3 korda ja laupäeval-pühapäeval 2 korda),

·2 korda päevas Oslosse (v.a. laupäeviti),

·5 korda nädalas Kiievisse (v.a teisipäeviti ja laupäeviti),

·2 korda nädalas Trondheimi (reedel ja pühapäeval) ning

·2 korda päevas Vilniusse (argipäeviti).

·Alates 19.12.2015 on plaan laupäeviti lennata Münchenisse (kuni märtsi lõpuni).