Nii äge! Eesti riigi sajandal sünnipäeval ilmale tulnud lapsed ja nende pered saavad kingituseks 100 merereisi

 (1)
Nii äge! Eesti riigi sajandal sünnipäeval ilmale tulnud lapsed ja nende pered saavad kingituseks 100 merereisi
Pilt on illustreerivFoto: Shutterstock

Tallink kingib kõigile vabariigi sajandal juubelisünnipäeval Eestis sündinud lastele ja nende peredele kokku 100 merereisi — Tallinki Eesti-Soome ja Eesti-Rootsi liinidel saavad juubelilapsed koos pereliikmetega pere peale kokku neli tasuta reisi.

Eesti sajandal sünnipäeval tuli Eestis ilmale 25 last, nendest 13 poissi ja 12 tüdrukut, kellest igaühele kingib Tallink neli tasuta merereisi. Merereisiks* on päevapilet Helsingisse või kruiis Stockholmi merevaatega kajutis ning on kehtiv aastani 2036 ehk kuni lapse 18-aastaseks saamiseni.

“Meri on Eesti ja meie rahva jaoks olnud läbi aastasadade väga olulise tähendusega. Selle kinnistamiseks ka uutes põlvkondades soovime teha omapoolse sümboolse kingituse kõikidele nendele tüdrukutele ja poistele, kes sündisid täpselt sada aastat hiljem kui Eesti Vabariik,” sõnas Tallink Grupi kommunikatsioonijuht Katri Link.

Tallink palub piletite kättesaamiseks sünnipäevalaste peredel võtta ühendust aadressil communications@tallink.ee, saates oma ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed ning fotokoopia dokumendist, mis tõestab lapse sünnikuupäeva.

*Iga merereisi puhul kehtib pakkumine kahele täiskasvanule ja kahele alla 18-aastasele lapsele.

AS Tallink Grupile kuulub 16 laeva ning firma sõidab Tallinki ja Silja Line`i kaubamärkide all kuuel erineval laevaliinil.