Neis paikades pole sa käinud: tee virtuaaltuur rahvusvahelises kosmosejaamas, Antarktikas või Nelson Mandela vangikongis

 (2)
Neis paikades pole sa käinud: tee virtuaaltuur rahvusvahelises kosmosejaamas, Antarktikas või Nelson Mandela vangikongis
AntarktikaFoto: Pixabay

Toome Google Arts and Culture vahendusel välja mõned ebatavalised paigad, mida saab virtuaalselt külastada. Kuna ilmselt suurem osa Eesti turiste pole neid paikasid kunagi külastanud, siis see siin on hea võimalus pilk peale heita millelegi ebatraditsioonilisele.

Rahvusvaheline kosmosejaam — jaluta rahvusvahelise kosmosejaama pardal ja vaata, kuidas näeb välja elu kosmoses.

Nelson Mandela vangikong — vaata, millises kongis Robben Islandil istus Lõuna-Aafrika Vabariigi esimene mustanahaline president Nelson Mandela 18 aastat, enne kui ta presidendiks sai.

Scotti hütt Antarktikas — külasta Briti maadeavastaja Robert Falcon Scotti hütti, mida ta kasutas baasina enda ekspeditsioonil 1910-1913, mil ta üritas esimese inimese Lõunapoolusele jõuda.

Seotud lood:

Mont Blanc — roni virtuaalselt Euroopa kõrgeima tipu otsa Prantsuse alpides (4810 m).

Kabul, Afganistan — Afganistan ei ole riik, kuhu lääne turist naljalt satuks. Siin tuuril on võimalik jalutada mõnisada meetrit mööda Abul Fazli tänavat Kabuli vanalinnas, et saada mingigi ettekujutus Afganistan pealinnast.

Allikas: Reisidiilid