Nädalavahetuseks matkama? Uue äpiga ei pea enam metsa eksimist kartma


Nädalavahetuseks matkama? Uue äpiga ei pea enam metsa eksimist kartma
Ekraanitõmmis

Metsad on täitunud seentest ja marjadest ning usin otsija saab üsna hõlpsa vaevaga omale kõhutäie jao kokku korjatud ning jääb üle ka talvevarude moodustamiseks. Koos seeneliste ning marjuliste saabumisega metsa on aga igal aastal ka võimalik lugeda eksinud inimestest keda siis taga otsitakse.

Ilmselt nii mõnigi lugeja on leidnud end metsas olukorrast, kus auto asukoht on pisut selgusetu ja transpordivahendi leidmiseks tuleb veidi ringi tiirutada. Sama sagedased on ka mälestused kaaslastest, keda metsas tuleb hõikumismetoodikaga tagasi õigele rajale suunata, kirjutab Märjamaa Nädalaleht.

Nüüd on kõigile looduses liikujaile abiks eestimaine nutitelefoni äpp LiveTeam, mis lisaks auto asukoha märkimisele ja kaaslaste jälgimisele võimaldab enda jaoks salvestada paremad seene- ja marjakohad ning soovi korral neid ka perekonnaliikmete või sõpradele jagada.

Lisaks on hea nüüd ka vanaemale pista tasku nutitelefon, näiteks enda vana, mida enam ise ei kasuta, aga mis on muus osas täiesti töökorras. Nutitelefoni abil saab vanaema ise tagasi omade juurde või vähemalt on teda väga lihtne leida, kuna täpne asukoht ja kogu senine liikumine on kõik kenasti näha aluskaardil.