Mihkel Raud hakkab juhtima eksklusiivset aastavahetusreisi New Yorki

 (46)
Mihkel Raud
Mihkel RaudFoto: Tiit Blaat

Aastavahetusel toimuva New Yorgi linnareisi programmi on kokku pannud Mihkel Raud ise. Külastatakse New Yorgi eriilmelisi linnajagusid: Downtowni, Harlemit, Brooklynit ja Brighton Beachi.

Reisilistel jääb piisavalt vaba aega, et linnas ka oma soovi järgi ringi vaadata. Uus aasta võetakse aga vastu legendaarsel Times Square’i aastavahetuspeol, kuhu koguneb rokkstaaride etteasteid ja võimsat ilutulestikku nautima umbes miljon inimest.

Mihkel Raua sõnul on New York maailma kõige cool´im linn. „Ma tean, et seda ütleb 99 inimest 100st, kes seal kunagi käinud on. Aga midagi pole teha, New Yorgist lahkudes valdab mind alati tunne, et olen sinna taaskord midagi maha unustanud. Ilmselt tüki oma südamest. See on pöörane linn. Iga õgardi, hedonisti, tarbimishullu, muusikaarmastaja, teatrifänni, kinomaniaki, arhitektuuriimetleja paradiis. Ja aastavahetuse möllus saab see pöörasus mitmekordistatud,“ sõnas Raud.

Vaata ka Tiit Pruuli intervjuud Mihkel Rauaga.

Seotud lood:

Korraldajaks on reisibüroo Go Travel, mille turundusjuhi Anu Vane sõnul on Mihkel Raud reisijuhina väga hoolikas, hooliv ja põhjalik. „Saime klientidelt pärast esimest reisi tema kohta väga palju positiivset tagasisidet. Seetõttu on meil väga hea meel, et ta oli meelsasti nõus läbi viima uut linnareisi, mis saab taas olema erinäoline ja kordumatu ,“ ütles Anu Vane. „Eksklusiivsusele lisaks on see tõenäoliselt ka üks soodsamaid võimalusi sel ajaperioodil New Yorki külastada, sest vähegi mõistlikul hinnatasemel hotelli- ja lennukohad on juba pea täielikult välja müüdud.“

Manhattan, New York. Foto: (CC) Skeeze / Pixabay

Reis toimub väikeses rühmas ning leiab aset 26. detsembrist kuni 3. jaanuarini. Pakett sisaldab lisaks unikaalsele reisiprogrammile ka lennupileteid, transfeeriteenust ja majutust 4-tärni hotellis Hilton Manhattan. Reisi hind New Yorki koos Mihkel Rauaga algab 1802 eurost.