Loe kindlasti! Kuus säästunippi, mida ei tea ka kõige staažikamad lendajad

 (6)
Loe kindlasti! Kuus säästunippi, mida ei tea ka kõige staažikamad lendajad
Pilt on illustreerivPanthermedia / Scanpix

Võid olla küll staažikas lennureisija, kuid kindlasti ei tea ka sina kõiki nippe, mille abil on võimalik päris korralikult raha säästa. Aga tuleme sulle appi ja toome välja kuus soovitust, kuidas lennupiletite ostmisel raha kokku hoida või endale mõni lisamugavus välja kaubelda.

1. Broneeri ühe suuna lennud

Ühe suuna pilet võib mõningate firmadega lennates tulla odavam kui edasi-tagasi pilet. Järgmine kord, kui piletit ostad, proovi järele.

2. Broneeri turistiklassi lend, lenda esimeses klassis

Broneeri reis ning seejärel redigeeri pileteid, küsides võimalusel lendu esimeses klassis. Teiste sõnadega — kui esimeses klassis juhtub olema mõni vaba koht, siis saad sa seal istuda. See töötab ilmselt paremini siis, kui oled tihe lendaja ja lojaalne ühele kindlale lennufirmale.

3. Vali parima boonusprogrammiga lennufirma

Mõned lennufirmad võivad arvestada sinu boonuspunkte piletite eest makstud raha eest, teised aga selle põhjal, kui palju lennumiile oled sa reaalselt lennanud. Eelista viimaseid.

4. Kustuta küpsised

Kui tahad saada hea pakkumisega piletit, siis tühjenda oma internetibrauseri ajalugu ja kustuta küpsised. Mõned lennufirmad võivad meeles pidada sinu varasemaid päringuid ning tõsta hinda hetkel, mil hakkad pileti eest päriselt maksma.

Seotud lood:

5. Telli enne lendu erimenüüst

Tellides erimenüüst, milles on arvestatud erinevaid talumatusi või ka taimetoitlaste ja veganite nõudmisi, saad üsna tõenäoliselt oma toidu enne teisi kätte.

6. Taksojärjekorra vältimiseks..

…mine lennujaama saabudes väljuvate lendude osakonda, mitte saabuvate juurde, kus pead võistlema tohutu trobikonna ülejäänud saabunud reisijatega. Lennujaama saabumiste väljapääsu juures ei ole sinuga kedagi konkureerimas.

Allikas: Business Insider