Kui sa ei taha, et suvi veel päris läbi oleks, siis siin on NELI kohta, kuhu kogu perega nädalavahetuseks sõita

 (6)
Kui sa ei taha, et suvi veel päris läbi oleks, siis siin on NELI kohta, kuhu kogu perega nädalavahetuseks sõita
Foto: Raphael Andres/Unsplash

Igast Eesti linnast jääb vaid mõne sõidutunni kaugusele suurepäraseid kohti, kuhu nädalavahetuseks kogu perega sõita. Päikesepuhkus see just pole, aga muud elamused teevad napid soojakraadid kuhjaga tasa!

Kõige lihtsamad võimalused on muidugi Riia (avapildil) ja Helsingi, aga mõni sõidutund kas auto, lennuki või laevaga viib veel lugematutesse lahedatesse kohtadesse.

Stockholm — disko elab edasi!

ABBA läks laiali — elagu ABBA! Te pole veel näinud filmi “Mamma Mia” ega jõudnud Stockholmi ABBA muuseumisse? Tõstke tempot, sest olete lootusetult maha jäämas selle tegevuse lõpetanud bändi tegemistest.

Nüüd and enam ainult ei laula, nüüd nad teevad ka süüa — piltlikult öeldes.

Kui võtta üks osa restorani, üks osa Broadway muusikali, segada heldelt hulka diskot — siis mis tuleb kokku? Uus Mamma Mia! Teemarestoran, mis avas jaanuaris uksed Gröna Lundi lõbustuspargis.
Asutuse loomise taga seisab ABBA legend Björn Ulvaeus. Ta loodab külastajatele pakkuda disko-õhtusöögi kogemust, mida on kirjeldatud ka kui Kreeka rahvustoitu souvlakit — väikestest grillitud lihatükkidest ja köögiviljast koosnevat assortiid, mida serveeritakse koos pita-leivaga. Külastajatel on võimalik lisaks maitsvale õhtusöögile võtta osa showst, laulda ja tantsida maailmakuulsa ABBA muusikali “Mamma Mia!” lugude järgi.

Kahtlemata ei saa see olema odav lõbu, aga kui lähete veel veebruaris, siis tasandavad reisikulusid vähemalt allahindlused igal pool mujal linnas.

Stockholm "Копейский рабочий!