KOROONAVIIRUS JA LENNUHINNAD | Kuhu edasi? Lennupileteid pakutakse juba tasuta

 (60)
KOROONAVIIRUS JA LENNUHINNAD | Kuhu edasi? Lennupileteid pakutakse juba tasuta
Macau Photo Agency / Unsplash

Alles kirjutasime, et Air Asia X pakub piiramatu kasutusõigusega aastapiletit oma lendudele vaid 100 euro eest. Nüüd on võimalik saada pileteid lausa tasuta!

Malaisia lennufirma AirAsia on oma lennukite täituvuse pärast nii mures, et pakub uskumatu hinnaga lennupileteid — osad neist on lausa tasuta, kirjutab Daily Mail.

Lennufirma korraldas kampaania nimega Big Sale, mille raames paisati turule kokku kuus miljonit lennupiletit.

Kampaania kestab kuni selle nädala pühapäevani (15. märts) ja pileteid saab kasutada kuni 1.06.2021. Sihtkohtadeks, kuhu pileteid pakutakse, on muuhulgas Austraalia, Tai, Singapur ja Indoneesia.

Kõik pakutavad piletid on odavad, kuid täiesti tasuta saab pileteid siselendudele — Kuala Lumpurist Johor Bahrusse, Penangi, Langkawile, Alor Setari ja Kota Bharule. Reisijad peavad maksma vaid lennujaamamakse, mis on siselendudel umbes kaks eurot.

Lennud kaugemale on samuti imeodavad, näiteks Singapuri, Phnom Penhi, Jakartasse ja Phuketile saab 9 euro eest.

Vaid taskuraha eest saab ka kaugemale — Seouli Lõuna-Koreas, Gold Coasti, Perthi, Melbourne’i, Sydneysse Austraalias ja Taipeisse Taiwanis saab vaid 14-15 euro eest.

Selline on lennufirma strateegia raskel ajal ellu jääda. AirAsia tegevjuht Karen Chan ütleb, et lennufirma saab aru, kui mures inimesed praegu on ja sellepärast nad pakuvadki sellist suurepärast võimalust niivõrd soodsalt juba oma puhkust planeerima hakata.

Allikas: Daily Mail

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!