Kõige ekstravagantsemad teenused, mida hotellides tellida saab

 (7)
Kõige ekstravagantsemad teenused, mida hotellides tellida saab
Ferrari testsõit

Neile inimestele, kes on harjunud hotellis lisateenustena vaid valge hommikumantli ja mõningate tualett-tarvetega, tuleb järgnev loetelu kindlasti täieliku šokina.

Nimekirja kuuluvatele hotellidele viidatakse kui maailma kõige luksuslikumatele majutuskohtadele. Ja mugavuseteks ei loeta sugugi mitte voodisse tellitavat hommikusööki ega tekinurga tagasikeeramist õhtul enne magamaminekut.

Personaalsest ilutulestikust kuni olümpiavõitjaga suusatamiseni – see on vaid väike osa hullumeelsetest valikutest, mida saad nautida, kui järgmisel korral mõnes neist hotellidest peatud.

Lodge, Sea (Georgia): ülemteener

Asjade pakkimist ei pea sa enam pelgama. Hotell Lodge Sea saarel pakub sulle võimalust tellida ööpäevaringselt ülemteener, kes kõik vajalikud asjad sinu eest ära teeb. Kohvri pakkimine enne lahkumist, piima ja koogikeste serveerimine õhtuti, roosiõitega vanni ettevalmistamine – ülemteenrid saavad hakkama kõigega, mida sa vajad. Teenus on kättesaadav kõigile, kes hotellis peatuvad ning selle hind on arvestatud toa hinna sisse.

Isiklik ülemteener
Seotud lood:

Hard Rock hotellid: kitarrilaenutus

"Sound of Your Stay" nimeline teenus on saadaval keti 23 hotellis ja 11 kasiinos ning see sisaldab kitarri, võimendi ja kõrvaklappide laenutust, et saaksid rahulikult ja ilma teisi segamata oma hotellitoas rokkida.

Võid lasta endale kätte toimetada ka hoolikalt valitud playlisti ja esitlussüsteemi, mida kasutavad DJ.

Kitarrirent

Ritz-Carlton, New Orleans (Louisiana): isiklik tervisetaastaja

Vajad abi pohmellist ülesaamiseks? Sul veab – New Orleansis peetava Madri Gras (vastlapäevaparaadi) nädalal pakub kohalik Ritz-Carlton sulle võimaluse oma tervis personaalse meditsiiniõe järelevalve all taastada.

Teenuse sisse kuulub muu hulgas ka pohmelli leevendavate kokteilide ja smuutide valmistamine, et sa end võimalikult mugavalt tunneksid.

Kokteilid

Il Salviatino, Florence (Itaalia): šampanjavann

Selles hotellis võivad külalised endale šampanjavanni tellida. Vaid sinu käsutuses olev vann täidetakse ääreni Prosecco, Spumante või ehtsa prantsuse šampanjaga. Lisaks pakutakse jahutatud jooki ka klaasidest rüüpamiseks. Teenustasu algab 9000 dollarist ning sõltub suuresti joogist, mille sa vanni valamiseks valid.

Neile, kes eelistavad midagi magusamat, on saadaval šokolaadivann puuviljadega (mida saab siis šokolaadi sisse kasta ja süüa), see maksab 2700 dollarit.

Vann