Kogu inspiratsiooni tulevikuks! Vaata, milliste tuntud reisisellide vlogidel tasub silma peal hoida


Kogu inspiratsiooni tulevikuks! Vaata, milliste tuntud reisisellide vlogidel tasub silma peal hoida
Louis Cole Costa RicalKuvatõmmis videost

Kuigi praegu ise reisida ei saa, saab virtuaalselt alati kaugeid maid nautida. Toome välja mõned tuntud reisivlogijad, kelle videotest saad ammutada inspiratsiooni enda järgmisteks reisideks, kui aeg selleks jälle käes.

1. Matthew Karsten on viimased 9 aastat ümber maailma reisinud. Tema viimane vlogi on kaugelt Lõunast ehk Antarktikast.

2. Sonny on USA mees, kes reisib mööda maailma ja proovib eriskummalisi toitusid. Ta on kahtlemata oma valdkonna tegija — tema tegemisi jälgib Youtubes pea 5 miljon inimest. Sonny värskeim ülesvõte on Myanmarist.

https://www.youtube.com/watch?v=TY1tMYmvQec&feature=emb_logo

3. Mike seikleb ümber maailma pannes enda hirmud proovile. Ta viib sind enda vlogi vahendusel kohtadesse, kuhu tavaline inimene naljalt ei satu. Enda viimases videos seikleb ta Mauritaanias, sõites kaevandusrongil 700 km läbi Sahara kõrbe.

4. See Austraalia paarike on seilanud maailmameresid juba viimased viis aastat. Nende vlogi vaadates saab hea ülevaate sellest, mida kujutab endast reisimine mööda lõputut sügavat sinist.

5. Louis Cole on populaarne vlogija, keda jälgib mitu miljonit inimest. Tema viimane video enne karantiini sattumist on Costa Ricast.

Seotud lood:

6. Eric ja Allison on USA paarike, kes loobus palgatööst ja suundus maailma avastama. Siin on nende viimane video Sri Lankalt, mida nad avastavad tuktukiga ringi vurades.

Allikas: Reisidiilid